Stichting Jeugdwerk Castenrav Nottelman Rijschool Ven ray Auto-en motorrijschool nieuw nieuw nieuw nieuw - 17- Helaas is de paasspeurtocht op 14 april vanwege het winterweer niet door kunnen gaan, We hebben op het allerlaatste moment besloten om een spellenavond in de Wis te doen. Hierdoor hebben we geen kans meer gezien om iedereen op te bellen zodat niemand onnodig door de sneeuwstorm hoefde te fietsen. We willen toch iedereen bedanken (ouders en leiding) voor het op tijd aanwezig zijn en we hopen de volgende keer weer beroep op jullie te kunnen doen. Dan een bericht voor de 12-plussers. Onlangs hebben jullie een enquête ingevuld, bedankt hiervoor De resultaten hiervan worden op dit moment geanalyseerd. We komen er binnenkort op temg. De geplande activiteit op 19 mei gaat vanwege de reünie van SVC in de Wis niet door. Programma: Zaterdag 12 mei: De knutselavond in de Wis is om diverse redenen afgelast. Volgende week lezen jullie of we iets anders inlassen. Zaterdag 26 mei: Trapveldspellen. Bij slecht weer doen we "Doet ie 't of doet ie 't niet" in de Wis. 7,8,9 en 10 juni: Avond 4-daagse voor groep 5 t/m 8 voor de 10 kilometer. Opgeven is mogelijk tot en met 18 mei. Zaterdag 16 juni: Rollebollen vanaf groep 3 tot en moet groep 8. Opgeven is mogelijk tot en met 18 mei. Voor Rollebol is er zoals altijd weer behoefte aan leiding. Als er mensen zijn die graag een dagje met de jeugd meelopen dan kunnen ook zij zich opgeven bij May Stiphout of bij iemand anders van het Jeugdwerk bestuur. Alle hulp wordt op prijs gesteld! Zaterdag 12 mei komt het bestuur van SJWC bij u langs om een bloemetje te verkopen in het kader van moederdag! Vanaf 10 dagen het rijbewijs Nottelman Rijschool Gratenstraat 7, Venray Tel. 0478 584359 RIJSCHOLEN- BOVAG www.versleij en.com

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 17