-16- Notulen openbare vergadering Dorpsraad Castenray van maandag 12 maart 2001 in café Hesen te Castenray. Aanvang 20,30 uur 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom 2. Notuien openbare vergadering 29 januari 2001 Deze worden door de vergadering goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris. 3. Verslag Dorpsradenoverleg 5 februari 2001 Willy Sassen, Openbare Werken Gemeente Venray, is aanwezig om de verdeling van de geiden van het Dorpenfonds toe te lichten. Castenray krijgt i 20.000,— voor het verharden van het terrein aan de Horsterweg en de inrichting hiervan als JOP-plek. Bij de rondvraag is door ons opgemerkt dat het overleg met de gemeente over gangbare zaken momenteel stil ligt. De overige dorpsraden, die hiermee te maken hebben, zullen zich hierover laten informeren door de gemeente. De vergadering van D.R.O. van 5 maart jl. is bezocht door M. Seijkens, Riky Saris en Louis Vroemen. Hier werd uitleg gegeven over Reconstructie en P.O.L. 4.Ingekomen stukken en mededelingen Er is een afspraak met wethouder J. Driessen gemaakt om te praten ever de slechte voortgang van zaken. Er za! overleg zijn over o.a. verlichting naar sportpark -- Horsterweg - dorpskern, B W bezoek 23-10-2001; in De Schans wordt een kleine enquête gepubliceerd. Inwoners van Castenray kunnen aangeven wat ze tijdens dit bezoek besproken willen hebben. Ook kan men voor de vergadering, evt. naamloos, schriftelijk vragen stellen. De Peel leeft; op 19 maart a.s. opstartvergadering in Deume Op 9 april a.s. is de volgende bijeenkomst in Helenaveen. /oor de inventarisatie van de "Diepeling" wordt een werkgroep samengesteld; Er wordt contact opgenomen met Staatsbosbeheer over de gang van zaken. Heemkundegroep is op 5 maart 2001 opgericht. Jan Strijbos is voorzitter; Henk Dinghs secretaris/penningmeester. Leden. Koos Kleeven - Truus Tacken - Toon Kuijpers, Horst - Wim Jeuken - Hay Strijbos. Zitbanken en picknicksets worden in april a.s. gecontroleerd. Er is een brief gestuurd aan de Rabobank om de mogelijkheid te bespreken om een geldautomaat te plaatsen in Castenray. o Informatiebord wordt binnenkort geplaatst. 5. Woningbouw Er is overleg geweest tussen de voorzitters van de dorpsraden en de burgemeester van Venray over de stopzetting, van de woningbouw in de kerkdorpen. In verband met Cumulatie 1985, welke door gemeente Venray niet is toegepast, kan in de nabije toekomst niet meer gebouwd worden in de kerkdorpen. Er is in De Schans een kleine uitleg hierover gepubliceerd. De gemeente wil eind 2001 de uitbreidingsplannen wettelijk vastgesteld hebben. 6. J.O.P.-plek F.r zijn al snoei werkzaamheden uitgevoerd door "De Gunhoek". Door enkele leden van de dorpsraad en een paar jongeren is dit snoeiafval opgeruimd. De opkomst door de jeugd en ouders was minimaal.. Er wordt meer betrokkenheid verwacht van de jeugd. In week 15 zal worden begonnen met hei leggen van klinkers voor de verharding van de skate-baan. 7. Rondvraag Hiervan wordt door niemand gebruik gemaakt. Voigende vergadering 23 april a.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 18