R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Arbo en veiligheid in de komende jaren zal binnen het SKPOV het arbo-beleid mede centraal komen te staan. We hebben het dan over veiligheid, gezondheid en welzijn binnen de school. Dit jaar nog komt er een controle door de arbo-dienst met betrekking tot de veiligheid van het gebouw. Aan de hand van de uitslag gaan we bekijken, wat we de komende jaren kunnen verbeteren en in hoeverre dit financieel haalbaar is. Een aandachtspunt binnen het arbobeleid is ook de brandveiligheid. Binnenkort gaan we met alle kinderen van 'De Stek' een ontruiming oefenen. Samen met de leerkracht gaan de groepen zich voorbereiden op een ontruiming van het schoolgebouw. H. Vormsel Afgelopen zaterdag zijn de kinderen van groep 7/8 gevormd. Kinderen en ouders namens het team de hartelijke felicitaties. Computertafel Twee ouders zijn bezig met het maken van een computertafel, die in de centrale hal van de school komt te staan. Op deze zeshoekige tafel kunnen zes computers staan, die aangesloten kunnen worden op de centrale server en op kennisnet. Woensdag 16 mei wordt de aansluiting op het kennisnet gerealiseerd door Essent. Het contract met Actacom, de leverancier van het netwerk, wordt binnenkort afgesloten. Nieuwe vloerbedekking In de eerste week van de grote vakantie wordt de oude vloerbedekking verwijderd en vervangen door nieuwe vloerbedekking. Ook het lokaal van groep 7/8 krijgt nieuwe vloerbedekking. De kwaliteit van deze vloerbedekking voldoet niet en de leverancier staat garant voor nieuwe vloerbedekking. Eerste H. Communie Op zondag 29 april zullen 15 kinderen van onze school, tijdens de H. Mis van 10.30 uur, hun Eerste H. Communie ontvangen. Het koor Cajeko en de fanfare zullen deze viering met hun zang en muziek opluisteren. De banken die voor de ouders en grootouders gereserveerd zijn, worden met kaartjes aangeduid. Voor deze gelegenheid is ook de 'kinderkapel' open. De kinderen die de Eerste H. Communie zullen ontvangen zijn: Eddie Arts Nico Baltussen Mitchell Bartels Sid Classens Kai Cremers Nieke Dinghs Yvon Duijkers Marloes Jacobs Jeroen Janssen Marian Seegers Bram Stiphout Roy Stiphout Bram Tacken Karlijn Theeuwen Jens Vuliings Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 7