-7- JAARVERSLAG DORPSRAAD CASTENRAY 2000 Informatie inwoners Castenray Agenda's en notulen van openbare vergaderingen worden gepubliceerd in Dorpsblad De Schans. Ook het jaarverslag wordt hierin vermeld. Het 2-jaarlijkse bezoek van B W Venray is gepland voor 2001. Vergaderingen en recepties Vergaderingen; 9x een openbare lx een besloten lOx Dorpsradenoverleg lOx Dagelijks Bestuur Diverse werkgroepen; regelmatig overleg 2x Openbare Werken Gemeente Venray 2x B W vanwege bouwproblematiek 2x Milieubeleid - Maatschappelijke klankbordgroep Bespreking met Ouderenbond over groenonderhoud Recepties Receptie Rabobank afscheid Wim Bens Receptie 50 jarig huwelijk Vullings-van de Pasch Sleuteloverdracht Carnavalsvereniging Uitreiking boek "Vastelaovend Same" Receptie 4x11 CV Receptie "Beste Knuppel" Welkom St. Nicolaas Film "Castenray leeft" Deze film is in januari 2000 aan een groot publiek uit Castenray en omstreken vertoond. Wijziging Dorpsraad In maart 2000 is de samenstelling van onze dorpsraad drastisch gewijzigd. Er werden 4 nieuwe leden benoemd. Ook werd een nieuw Dagelijks Bestuur gekozen. Momenteel bestaat de Dorpsraad uit 8 leden. Bestemmingsplan In 2000 werden 5 bouwkavels uitgegeven. Na veel problemen kregen 4 hiervan op de valreep in 2000 alsnog vergunning om met bouwen te starten. Voor 1 woning was al eerder vergunning verleend. Kermisvei betering Ook in 2000 werden pogingen ondernomen om de kermis aantrekkelijker te maken. Daar door de Gemeente hieraan geen medewerking werd verleend, liepen deze pogingen op niets uit Evaluatiegesprekken Openbare Werken Gemeente Venray In aügustus 2000 zijn we gestart met besprekingen over alle gangbare gemeentelijke zaken met Willy Sassen. Dorpsverfraaiing In 2000 werd het dorpsplein van nieuwe beplanting voorzien. De kosten hiervan werden betaald uit het project Dorpenfonds van Dorpsradenoverleg. Er werd een kerstverlichting aangeschaft. In maart 2000 werd op speelterrein *t Tunnelke een "Millenniumboom" geplant. te'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 7