5 L.V.B. 4 april knutselavond Op woensdag 4 april a s. gaan we knutselen o.l.v. Nelly Snellen. We gaan een paasdecoratie maken. Aanvang van de avond: 20.00 uur. De eigen bijdrage bedraagt f 10,—. Heb je dus zin in een avond lekker creatief bezig zijn, geef je dan op voor 30 maart a.s. bij Gert Classens, telefoon 571474. Wij wensen jullie veel knutselsucces!!! Mededeling naamswijziging K.P.N. Vanaf 1 januari 2001 is K.P.N.. waarvan wij als L.V.B. een onderdeel zijn, overgegaan in de naam "Zij-Actief Zij-Actief bestaat uit vier gewesten, K.V.O., L.T.V., L.V.B. en Zij-Actief Katholiek vrouwen netwerk. Wij blijven natuurlijk al onze berichten plaatsen in De Schans onder onze vertrouwde naam L.V.B. Ledenwerving L.V.B. Aan alle niet leden van de L.V.B. Om nieuwe leden te werven willen wij 2 avonden naar keuze gratis gaan aanbieden. Wij hopen op deze manier zo veel mogelijk nieuwe leden in onze vereniging te mogen verwelkomen. Dus dames, hebben jullie interesse, maar is de drempel nog te hoog om actief lid te worden, dan is dit mischien de uitgelezen mogelijkheid. De activiteiten van de L.V.B. staan altijd in de Schans vermeld. Staat er iets van je gading op het programma, trek dan de stoute schoenen aan en kom op de uitgekozen avond gezellig naar de Wis. Voor meer informatie kun je onze secretaresse Tiny Arts bellen, telefoon: 571911. Paardenmelkerij't Vöske Op dinsdag 17 april a.s. gaan we op excursie naar de paardenmelkerij 't Vöske in Horst. Vertrek, indien mooi weer, om 13.15 uur. Zijn de weergoden ons niet goed gezind, dan gaan we met de auto en is het vertrek om 13.30 uur vanaf de kerk. Heb je zin en interesse om in deze paardenmelkerij een kijkje te gaan nemen, geef je dan op voor 12 april bij Roos Vullings, telefoon: 571923. Eigen bijdrage F1 5,00. Let op: De excursiedatum van 25 april in het programmaboekje is verzet naar 17 april. Groetjes, het bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5