- 15- Handboogschutterij "De Batavieren" Castenray. CaJeCo - gezinsviering Batavierentoernooi. Vrijdag 30 maart krijgen we Houts Welvaren Helmond op bezoek, voor deelnamen aan ons Batavierentoernooi. De volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Gerrit Cremers, Jan Tacken en Tim Geerets om 1.45 uur aanwezig zijn. 1 rainingsavond en Finale wedstrijd onderlinge competitie. Dinsdag 3 april trainingsavond, en finale wedstrijd van de onderlinge competitie. De aanvang is om 20.00 uur. De volgende schutters hebben zich geplaatst voor de finale wedstrijd n.l. Jan Tacken, Leo Steeghs, Piet Heidens en Mart Smulders, deze schutters schieten tegen hun eigen gemiddelde in procenten. Batavierentoernooi: Vrijdag 6 april krijgen we O. V.U. Grashoek op bezoek. Gemeente Venrav Cup. Op zaterdag 7 april wordt er weer om de Venray Cup geschoten en wel op de volgende banen Willem Teil Oirlo (organisator De Batavieren Castenay) en bij Diana Venray. De volgende schutters worden verwacht voor 't schieten van deze wedstrijd. ïn Oirlo: Jac Hesen, Tim Geerets, Leo Steeghs, Piet Heidens, Bob Kuijpers en Mart Smulders Vertrek 16.25 uur. Hn in Venray: Ilja Heidens, Luc Kuijpers, Bert Geerets, Jan Vollenberg, Rob v d Ven en Robert v Casteren. Vertrek 16.45 uur. Reserve: Fred Hendrix. Helaas moesten we enkele zangeressen missen tijdens de gezinsviering van afgelopen zaterdag. Maar ondanks dat jullie niet kompleet waren, hebben jullie heel goed gezongen!!! De complimenten hiervoor. Donderdag van 16.00 - 16.45 uur op school en dames en heren: minder kletsen en meer zingen en luisteren. Klaarzetten en opruimen stoelen, klappers, e.d.donderdag 29-03 groep 8 donderdag 05-04 groep 7 Gezinsviering Repetitie Programma Zondag 29 april: le H. Communie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15