-5 - Uj VUR-UUT PAA5LUNCH TWEEDE PAASDAG 16 april vanaf 10.30. (A Jullie hebben allemaal een opgavenformulier ontvangen. Hopelijk doen jullie weer mee! Denk dan aan het inleveren van het strookje (met geid) uiterlijk op 25 maart bij Chantal Franssen, Pastoor Verheggenstraat 25. Stichting Jeugdwerk Castenrav Aan de jeugd van Castenray, Programma: YlïiMg 30 maart: discomemmen van 19.00 tot 21.00 uur. Hiervoor kunt je je opgeven t May Stiphout tot en met 25 maart en het kost 5,00. We gaan die vrijdag met de fiets dus zorg dat alles d'r op en d'r aan zit. Zaterdag 14 april: paasspeurtocht Zaterdag 21 april: lentespeurtocht voor 12+ Zaterdag 12 mei: knutselavond VVZ Zaterdag 19 mei: activiteit voor 12+ Zaterdag 26 mei: trapveldspellen (bij goed weer, anders: doet ie 't of doet ie 't niet) Donderdag 7 t/m zondag 10 juni: wandelvierdaagse in Venray Zaterdag 16 juni: rollebol in Oostrum Zaterdag 23 juni: activiteit voor 12+ Vrijdag 6 t/m maandag 9 juli: doeweekend Zaterdag 12 mei komt het bestuur weer bij de mensen thuis i.v.m. de bloemenactie. Sinds de zomer van 1998 organiseert Stichting Jeugdwerk Castenray aparte activiteiten voor de 12-plussers. Dit is de groep vanaf 12 t/m 15 jaar. De interesse bij deze groep ligt anders dan bij de jongere jeugd en de afgelopen jaren is gebleken dat activiteiten voor deze groep niet echt van de grond zijn gekomen. Dit heeft te maken met Stichting Jeugdwerk zelf, met geld en ook de Wis is niet altijd geschikt voor het soort uitgaansavond (bijvoorbeeld soosavond) waar deze groep onder andere behoefte aan heeft. Daarom hebben we de hulp ingeroepen van "Jongerenwerk Synthese", een organisatie die zich bezig houdt met jongerenwerk binnen de gemeente Venray. Na overleg hebben zij voor ons een enquête samengesteld. Speciaal voor jullie: ionperen vanaf groep 8 t/m de 15-jarigen. Hiermee willen we te weten komen hoeveel behoefte er eigenlijk is aan activiteiten voor 12-plussers. En voor degenen die graag meedoen, hoe kunnen we hei jullie naar je zin maken. Je krijgt deze enquête persoonlijk thuis bezorgd zo rond het weekend van zaterdag 31 maart. Een paar dagen daarna halen we m ook weer op. We hopen dat jullie met leuke ideeën en suggesties komen zodat wij ook in de toekomst door kunnen gaan met het organiseren van activiteiten voor de 12-plussers! SJWC eilUftTVCHMU-iN O

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5