13 Ledenwerving L.V.B. 4 april knutselavond Op woensdag 4 april a.s. gaan we knutselen o.I.v. Nelly Snellen. We gaan een paasdecoratie maken. Aanvang van de avond: 20.00 uur. De eigen bijdrage bedraagt f 13,— Heb je dus zin in een avond lekker creatief bezig zijn, geef je dan op voor 20 maart a.s. bij Gert Classens, telefoon 571474. Wij wensen jullie veel knutselsuccesü! Mededeling naamswijziging K.P.N. Vanaf 1 januari 2001 is K.P.N., waarvan wij als L.V.B. een onderdeel zijn, overgegaan in de naam "Zij-Actief'. Zij-Actief bestaat uit vier gewesten, K.V.O., L.T.V., L.V.B. en Zij-Actief Katholiek vrouwen netwerk. Wij blijven natuurlijk al onze berichten plaatsen in De Schans onder onze vertrouwde naam L.V.B. Groetjes, het bestuur. Aan alle niet leden van de L.V.B. Om nieuwe leden te werven willen wij 2 avonden naar keuze gratis gaan aanbieden. Wij hopen op deze manier zo veel mogelijk nieuwe leden in onze vereniging te mogen verwelkomen. Dus dames, hebben jullie interesse, maar is de drempel nog te hoog om actief lid te worden, dan is dit mischien de uitgelezen mogelijkheid. De activiteiten van de L.V.B. staan altijd in de Schans vermeld. Staat er iets van je gading op het programma, trek dan de stoute schoenen aan en kom op de uitgekozen avond gezellig naar de Wis. Voor meer informatie kun je onze secretaresse Tiny Arts bellen, telefoon: 571911 Groetjes, het bestuur Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke AANBIEDING exoatje van f 2,50 voor f 2,-- Bij aankoop van f 12,50 gratis bakje satésaus Zaterdag 24 maart a.s. zijn wij na 19.00 uur gesloten. Friture ft Klumpke Friture 't Klumpke (pMtw ete,

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 12