-4- OUDERRAAD Prachtige en waardevolle prijzen te winnen voor de Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o. I.S.B.V. Venray e.o.~ Vrijdag 16 maart a.s. wervelende kienavond in zaal Martens te Leunen. Aanvang 19.30 uur; zaal open 18.30 uur Mededelingen Ouderraad Basisschool de Stek Castenray Oberen met Carnaval, graag willen wij alle ouders die hebben geholpen met oberen bedanken voor hun inzet. Verslag vergadering ouderraad 6 maart 2001. 1Opening. 2. Werkgroep clustering. - Marcel Classens is aanwezig namens de werkgroep en geeft uitleg over de stand van zaken. Er zijn veel plussen en minnen. Over het algemeen kunnen we zeggen dat het voor de ouders waarschijnlijk minder invloed zal hebben dan voor het team. Veel zal ook afhangen van de persoon. We vragen ons wel af of de eventuele stap naar clustering nog is terug te draaien als blijkt dat het niet werkt en wat is de volgende stap? In april zal de werkgroep advies uitbrengen aan het SKPOV. 3. Notulen vorige vergadering. - Alvorens we deze doornemen staan we even stil bij het overlijden van Hans Camps. Vele zichtbare en onzichtbare klusjes heeft hij op school opgeknapt. We hebben geen tijd meer gekregen om hem daarvoor persoonlijk te bedanken, toch willen wij zeggen, Hans kerel, bedankt en wensen zijn familie veel sterkte. - Kies Techniek, mooie 2e prijs. - Oberen met carnaval goed verlopen. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. - Onderwijs zieke leerlingen, brief hierover ontvangen, de school is voortaan verantwoordelijk voor het onderwijs van zieke leerlingen, hiervoor is een nieuwe wet ingevoerd. Er is geen ziekenhuisschool meer. - Verslag vergadering MR van 16 januari ontvangen. - Actiebrief NKO over meerjarig investeringsplan ontvangen. - Uitnodigingen recepties carnaval ontvangen (en bezocht). 5. Algemene punten. - Eerste communie, afspraken gemaakt over o.a. het versieren kerk. - Thema-avond en vragenuurtje, op 8 mei zal deze gehouden worden is samenwerking met de G.G.D. Als thema hebben we gekozen voor "dit ben ik", het gaat over zelfbeeld en zelfvertrouwen van kinderen tussen 4 en 12 jaar. Er zijn ongeveer 25 aanmeldingen. Vanaf 19.00 uur eerst het vragenuurtje en om 20.00 begint de thema-avond, sluiting rond 22.00 uur. Voor het vragenuurtje kunnen ouders ook schriftelijk vragen indienen. Hierover komt t.z.t. nog bericht in de Schans. 6. Punten onderwijsteam. - Schoolbal is goed verlopen. - Enquête, inventarisatie daarvan is bijna gereed. - Computertafel, de school krijgt 6 computers (netwerk) waarvoor een tafel nodig is. Mart zal proberen met hulp van ouders hiervoor wat te maken. - Tuinonderhoud, zaterdag wordt er weer in de tuin gewerkt. 7. Rondvraag wat er verder ter tafel komt. - Brief brigadieren komend schooljaar wordt gemaakt en brief voor peilen animo overblijven voor komend schooljaar. - We zijn bij vergadering van gebruikers van de Wis geweest. Voor ons waren er geen bijzonderheden. 8. Sluiting, - Volgende vergadering 22 mei 2001 Pieter Snellen, secretaris Ouderraad, 8 maart 2001

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 4