Geboren Op 22 februari 2001 Maggy dochter van Hanny en William van Hoof zusje van Patrick, Mariël, Jessica en Kimberlev Op 2 maart 2001 Anne dochter van Hans en José Heidens. Gefeliciteerd en veel plezier met jullie kleine spruit. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Onderhoud rondom de school Ouders hebben afgelopen zaterdag weer gewerkt in de schooltuin, de speelplaats geveegd de goten schoongemaakt en de ramen gelapt. "Ik vraag me af waar je zoiets bij een andere' school voor mekaar krijgt, zulk een inzet en samenwerking". "De ouders hebben èèècht hard gewerkt", waren de woorden van achtereenvolgens Mariet en Riet. Aanmelden nieuwe leerlingen Maandag 19 maart 2001 is er de aanmelding van nieuwe leerlingen op onze school. Als uw kind in de loop van het schooljaar augustus 2001 tot en met juli 2002 vier jaar wordt kunt u het aanmelden tussen 16.00 uur en 17.30 uur in de klas van groep 1 en groep 2. Tevens kunt u samen met uw kind kennis maken met de leerkrachten van deze groepen en met de directeur van de school. Tevens kunt u de school bekijken. Voor nadere gegevens qraaa uw trouwboekje meebrengen. Rekenonderwijs Volgende week dinsdagmiddag na school hebben wij als team een bijeenkomt omtrent nieuwe inzichten in het rekenonderwijs. Dit is een eerste aanzet voor de keuze van een nieuwe methode. Deze bijeenkomst wordt geleid door Huub Rijkers van het Begeleidingscentrum voor Onderwijs en Opvoeding. Kledinainzamelina In totaal hebben we 1060 kilogram aan kleding ingezameld. Dit levert weer een mooi geldbedrag voorschool op. Ter zijner tijd zullen wij ook vermelden waar we dit geld aan besteden. Bestemming geldprijs 'Kies Techniek' Voor de fl 500,- die wij gewonnen hebben zijn Lego-artikelen gekocht. Voor de bovenbouw is er een speciale techniekdoos (technisch lego) met speciale bouwplaten aangeschaft. Voor de onderbouw zijn lego-poppetjes en bouwelementen gekocht. Team basisschool 'De Stek' Mensen in het Nieuws

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3