Zoek jij nog een leuke bijverdienste^ 2- U VUR-UUT Excursie Houbenstijn. 17 maart van 14.00 uur tot 17.00 uur Beste buurtbewoner(s), Voor alle leden van Casele Vur-Uut, die nog eens terug in de tijd willen gaan en interesse hebben in van alles wat te maken heeft met oude ambachten, hebben wij een excursie georganiseerd naar museum Houbenstijn. In dit museum zijn allerlei werkmaterialen te zien die vroeger gebruikt werden, zowel handwerktuigen als materialen die met paard en kar werden gebruikt. Het bijzondere hiervan is dat het allemaal materialen betreffen die hier in de omgeving werden gebruikt. Het bezoek zal plaatsvinden op zaterdag 17 maart. We willen dan om 14.00 uur vertrekken en omstreeks 17.00 uur weer terug in Castenray zijn. We zullen worden ontvangen met koffie en vlaai. Er wordt geen entree gevraagd maar wel een vrijwillige bijdrage in de melkbus. De excursie is alleen bedoeld voor volwassenen. Opgeven kan bij Peter Roelofs tel. 57 17 42 of bij Herman Theeuwen tel. 57 18 12. öraag voor 17 maart! Bestuur Casele Vur-Uut. Wij zoeken een vaste weekendbulp voor cje zaterdagen van 8.30 uur tot 15.00 uur. En 1x per 14- dagen op zondag van 7.00 uur tot 12.00 uur. Het werk bestaat uit bet verzamelen van eieren. Dit is computergestuurd, licht werk en stofvrij. Een robot doet bet zware werk voor je. Wij bieden je, naast een goede vergoeding, een gezellige werksfeer en leuke collega's. Ben jij een dame van ca. 16 jaar, neem dan contact met ons op voor meer informatie over deze te gekke baan! Reacties naar 697272 en vraag naar Noud of Marlies Janssen. Janssen Pluimvee, Heesweg 9, Meerlo fiyyff'venN r.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 2