-13- KORFBAL TENNÏSCL UB OIRLO - CA STEN RA Y Oosirum D - Dl Oranje Wit Cl -Cl ZSVB1 BI A3 - Gazelle Al 5-0 9-4 3-3 I - 1 DOT senioren l^idsfcrsvcrgadering. 15 masn aanstaande hebben we weer eer. leidstersvergadering bij de Fam. Classens in de kantine om 20.00 uur. Her is zeer belangrijk dat hier alle leidsters bij aanwezig zijn wantje leunt je voorstellen dat er met de fusie die op handen is enkele zeer belangrijke dingen ie bespreken zijn. Zorg. dus dat je es* be nr. kun je echt helemaal niet of ben je wai later, laat het dan even weten bij Brigitte te' 571250, Dus allemaal tot dan Dit geldt natuurlijk ook voor de begeleidsters van de wedstrijden. Trainingen buiten. Vanaf deze week gaan weer aile teams buiten trainen, ieder team hoort van zijn eigen leidster wanneer en hoe iaat ze gaan trainen. "veel plezier allemaal. Het njscheina voor de cweede helft van de buitencompetitie is ook bijna klaar er. de kinderen krijgen dit zo snel mogelijk mee raar huis. Openingstoernooi Op zondag 1 april zal het openingstoernooi wederom georganiseerd worden. Deze week ontvang je het inschrijfformulier. De opgave is individueel, je zult tijdens het toernooi met diverse partners spelen. Opgave voor junioren en senioren kan tot en met maandag 19 maart. Onderhoudsdag Op zaterdag 24 maart willen we een aantal onderhoudswerkzaamheden, o.a. schilderen en banen schoon spuiten, gaan verrichten. Willen diegene die hiervoor benaderd worden deze dag al vast vrij houden zodat we met genoeg leden zijn om de werkzaamheden die dag te verrichten. Dorpencompetitie Ook dit jaar hebben we weer drie teams, 2 op zaterdag en 1 op zondag. Zoals het er nu naar uit ziet zullen de eerste wedstrijden gespeeld worden in het weekend van 7 en 8 april. De teamcaptains zullen zo spoedig mogelijk het wedstrijdschema en de teamindelingen ontvangen. 7-7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 13