11 OUDERENBOND Computercursus K.B.O Eindelijk hebben we de locatie en leraar definitief kunnen organiseren en afspreken. We hebben de brief met alle gegevens thuis en voor het vervoer regelen we auto's, maar dit hoort u persoonlijk. Contributie Ouderenbond 2001 Onze contributie voor het lidmaatschap blijft ook in dit jaar f25,- p.p. Wij vragen u om dit bedrag over te maken op onze bankrekening, 13.32.98.418 t.n.v. K.B.O. Castenray. (Rabobank Venray - Meerlo - Wanssum). Ook kunt u contant uw lidmaatschap voldoen, b.v. tijdens de jaarvergadering van 28 maart a.s. Wij zorgen dat u het betalingsbewijs in de vorm van een kwitantie bij de volgende Nestor krijgt thuisbezorgd. In verband met de lage bezetting van ons bestuur, nl. slechts 4 personen, willen we het dit jaar zo innen. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. Benoeming penningmeester We hebben een penningmeester aan ons bestuur kunnen toevoegen. De heer Mart Smulders, Horsterweg 45c, 5811 AB te Castenray, tel. 571630, heeft zich bereid verklaard om deze functie op zich te nemen. Wij hebben er als vereniging alle vertrouwen in dat onze financiële zaken bij hem in goede handen zullen zijn. Mart, veel succes gewenst! Jaarvergadering en feestavond Op 28 maart a.s. hebben we onze jaarvergadering, tevens feestavond georganiseerd. We beginnen als vanouds met een goed verzorgde koffietafel; hierna het jaar- en financieel verslag. Na dit gedeelte treden "De Belegen Tieners" uit Melderslo voor ons op. Naar wat wij gehoord hebben, kunnen ze met hun zessen de zaal goed bezig houden. We beginnen deze avond om 18.30 uur en we proberen om te eindigen om 22.30 uur. Langs deze weg nodigen wij ook onze leden uit in Horst en Venray. Het vervoer hoeft geen probleem te zijn, want als u wilt halen wij u op en brengen u weer thuis, als we het maar horen! Zijn er mensen die er over denken om lid te worden van onze vereniging; u bent van harte welkom. U bent dan alvast uitgenodigd op onze jaar- en feestvergadering. U kunt op deze avond meteen de contributie meebrengen, f 25,- p.p., en wij zijn blij met ieder nieuw lid. IJ bent dus van harte welkom en 55+, meld u aan, dan hoort u ook ergens bij en voor ons stimuleert het om activiteiten op te zetten. Voor deze avond vragen wij opgave voor deelname. De koffietafel wordt per persoon berekend. Deelname is gratis. Opgeven bij Mie Thielen, tel. 571340 Truus Tacken, tel. 571249 Lei Philipsen, tel. 571529 «SA

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11