-5- K R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Bedankt Hans voor al het goede werk wat je voor ons deed. Net voor je ziek werd repareerde je nog de speelkar van basisgroep 1Je laatste karweitje voor de kinderen van 'De Stek'. Vandaag werd de speelkar weer over de speelplaats getrokken. Lachende kindergezichtjes die in de kar zaten. Jij deed je werk onopvallend, zelfstandig en accuraat. Een briefje in jouw postvak zorgde ervoor dat korte tijd later het probleem hersteld of opgelost was. "Komt in orde", zei je dan, ging naar de winkel, haalde materialen en repareerde of maakte wat nodig was. Terwijl je werkte werd er nog een kwinkslag gegeven naar Ria die met de schoonmaak bezig waren. Even later hoorde je dan de schaterlach van Ria door de school. Dat is nu voorbij We zullen je missen Hans. En we willen je nogmaals bedanken voor al het werk wat je voor ons en de kinderen van 'De Stek' belangeloos gedaan hebt. We willen Ria, Marij, Björn en Ron heel veel sterkte toe wensen in deze en komende moeilijke tijd. Terugblik op carnaval Het carnavalsfeest op school was een mooi gebeuren. Marcel en Riet kunnen als organisatoren van het gebeuren terugzien op een geslaagde dag. Daarin had natuurlijk de carnavalsvereniging een belangrijke bijdrage. 's Morgens was er de onthulling van de prinses Carnaval 2001, Prinses Manon. Als een volleerd presentatrice deed zij de aankondigingen van de dansjes en de voordrachten van de kinderen 's Middags was er de gezamenlijke maaltijd, welke uitstekend werd verzorgd door de ouderraad. De dag werd afgesloten met hossen, dansen en zwieren. Kortom een leuke en 'blije' carnavalsdag Controle op luizen Maandag 5 maart zijn alle kinderen gecontroleerd op luizen. Alle kinderen waren vrij van luizen. Casper Dinahs in basisgroep 1 Afgelopen woensdag kwam Casper in basisgroep 1Na de kijkochtend op dinsdag is Casper nu een van leerlingen bij ons op school. Wij wensen hem en zijn ouders een fijne schooltijd toe. Onderhoud rondom de school Zaterdag 10 maart wordt er door ouders weer meegeholpen bij het onderhoud. We beginnen om 9.00 uur. Deze zaterdag zijn de vader of moeder van de volgende kinderen aan de beurt: Chatty Arts, Nieke Dinghs, Martijn Arts, Marloes Jacobs, Astrid Classens, Moniek Seykens, Karlijn Theeuwen, Susan Swinkels, Marlou Geerets en Lonneke Duykers. Kledinainzamelina De datum voor de kledinginzameling is gewijzigd. Oorspronkelijk was hiervoor woensdag 14 maart gepland. Nu is maandag 12 maart de kledinginzameling op school. U bent dan in de gelegenheid om 'oude' kleding, stoffen, gordijnen en schoenen in plastic zakken af te geven op school voor 8.45 uur. Ook zaterdag 10 maart kunt u kleding tussen 9.00 uur en 10.30 uur op school inleveren. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5