Notulen openbare dorpsraadvergadering van 29 januari 2001 gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.30 uur. 1. Opening 2. Notulen d.d. 27 november 2000 3. Verslagen Dorpsraadoverleg C4-12-2000 en 08-01-2001 4. Herkiezing/benoeming dorpsraadleden 5. Ingekomen stukken en mededelingen 0 6. Werkbespreking gemeente 25-01-2001 7. Rondvraag 8. Sluiting H. Theeuwen, L. Vroemen Afwezig. R. Saris Aanwezig: A. Classens, R. Cox, M. Seijkens, B. Strijbos, H. Strijbos, De voorzitter opent de vergadering met een moment van stilte ter nagedachtenis aan They Seijkens; dat hij moge ruste in vrede. Een speciaal woord van welkom aan Hay Strijbos als nieuw lid van de dorpsraad. Verder voor allen nog de beste wensen voor het nieuwe jaar. - Deze worden door de vergadering goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en. secretaris. Tijdens deze vergaderingen kwamen voornamelijk woningzaken en dorpenfonds aan de orde Agny Classens wordt herbenoemd en Hay Strijbos, als echte Caselse, benoemd tot dorpsraadlid. Tijdens de volgende vergadering zal de taakverdeling aan de orde komen. Bezoek B W; dinsdag 23 oktober a.s. Skatebaan komt week 23 t/m 28 en week 47 t/m 52; indien lokatie niet klaar is in juni wordt naar een alternatief gezocht. *-> Dorpenfonds - participatiebudget; De verharding van het terrein aan de Horsterweg en de inrichting van een zg. JOP-plek zijn als plan ingediend voor het Dorpenfonds. Dit plan is bij de gemeente zeer positief ontvangen. Tijdens de vergadering van DRO van 5 febr. a.s. zal bekend worden, welk bedrag hiervoor is Het paticitapiebudget zal waarschijnlijk verdeeld worden na maart 2001 Receptie Beste Knuppel; deze wordt bezocht door Brigitte, Mieke en Herman. Woningbouw (bericht Dagblad 17 jan.); de gezamenlijke dorpsraden zijn hierover geïnformeerd. Kascontrole Dorpsraad en De Schans; deze worden in maart a.s. gecontroleerd. Er is overleg gepleegd over de tafeltennistafel tussen gemeente en Comité Bierfeesten; de tafel wordt zo spoedig mogelijk gerepareerd Er is bij de gemeente Venray te weinig personeel voor de vele taken. Projecten op langere termijn zullen nogal vertraging oplopen. Projecten die al gepland zijn of op kortere termijn kunnen worden uitgevoerd gaan zo veel mogelijk door. Vlaggen: 7 april a.s. vanwege Vormsel en 29 april a.s. vanwege Communie Hay Strijbos zal het vlaggen voortaan verzorgen. Strooizoutbak is leeg; gemeente Venray wordt gebeld Door inwoners van Klein Oirlo wordt uitbreiding van de openbare verlichting gevraagd; vanwege buitengebied is dit niet mogelijk De voorzitter sluit de vergadering en wenst allen goede thuiskomst. Volgende vergadering 12 maart 2001 om 20.30 uur. toegekend. V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 2