-7- L.V.B. VLOOIENMARKT 11 MAART Op 11 maart houden wij weer onze twee jaarlijkse vlooienmarkt. Hebben jullie nog bruikbare spullen die je zelf niet meer nodig hebt dan komen wij die graag vanaf donderdag 8 maart ophalen. Zijn het te grote of te zware spullen dan kun je beter even van te voren kontakt opnemen met een van de bestuursleden. Dan zorgen wij er samen voor dat de goederen in de Wis komen. Ook kunnen wij nog veel hulp gebruiken. Dus heb je zaterdag 10 en/of zondag 11 maart tijd om ons te helpen dan kun je je aanmelden bij Gert Classens telefoon: 571474. We beginnen zondag 11 maart om 11.00 uur en we stoppen ermee om 14.00 uur. Om 11.30 uur start de verkoop bij opbod. Ons verzoek aan alle dorpsgenoten is om in en om het huis op zoek te gaan naar zoveel mogelijk spullen voor de vlooienmarkt, want hoe meer wij hebben, des te meer kunnen we verkopen. Wij zullen ons best doen om er een gezellige vlooienmarkt van te maken Groetjes, het bestuur. OUDERRAAD Agenda vergadering Ouderraad Basisschool "de Stek" Casten ray Datum 6 Maart 2001, 20.30 uur. 1. Opening. 2. Werkgroep clustering management Oirlo - Castenray. 3. Notulen vorige vergadering. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Algemene punten: - Thema-avond en vragenuurtje. 6. Punten onderwijsteam. 7. Wat er verder ter tafel komt rondvraag. 8. Sluiting. Heeft u vragen of opmerkingen over bovenstaande punten of over andere zaken aangaande de ouderraad, dan kunt u contact opnemen met een van de leden van de ouderraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 7