- 12- Handboogschutterij De Batavieren Castenray. i FANFARE DORPSKLANK Wij zoeken mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen Nieuwsgierig? Overtuig U zelf r Toernooi Neerlandia Bakel. Zaterdag 3 maart nemen we deel aan 't toernooi van Neerlandica Bakel, bestuur en wedstrijd commissie rekent er op dat u allemaal mee gaan, wij vertrekken om 17.15 uur. Jaarvergadering. Dinsdag 6 maart jaarvergadering Handboogschutcerij De Batavieren, in Cafe Het Doelhuis Aanvang 20.00 uur. Handboogcompetitie 7e ronde. Vrijdag 9 maait bij de Indianen Koningslust, Vertrek 18.45 uur. Zaterdag 10 maart bij Diana Venray, Vertrek 18.15 uur. De schutters krijgen allemaal bericht van wanneer ze worden veiwacht voor 't schieten van hun wedstrijd. Op donderdag 8 mrt. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals gewoonlijk om 20.00 uur. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Kun je niet, meld je dan af bij P. Arts, tel 571525. Oud papier 31 mrt...a.s.: Op zaterdag 31 mrt. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Plet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Theo Jacobs, Marianne Direks en Jolanda Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Jaarvergadering 1 maart a.s.: Op donderdag 1 maart a.s. is de jaarlijkse ledenvergadering in de Wis, aanvang 20.00 uur. Hiervan heeft elk lid een uitnodiging ontvangen. Vie hopen op een goede opkomst. Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0478 - 54 20 35 Marcel Voermans klank Repetitie: Iswtsnray A 1 I fanfare I I I 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 12