Krankzinnig scoreverloöfi" in attractieve wedstrij d Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. Doelpuntn2RuudV!InEoS "o'n' rL Marcellis (e.d.) 1-1;28. Vitesse 1-2; 36. Pepijn Houwen£.4) 1-3;43. l£c Strijbos (oenalty) 2-3; 58. Marcel Dinghs 3-3; 70. Vitesse 3-4; 73. Bjöm Vroemen 4-4; 85. Marcel Dmghs 5-4; 88. Marcel Dinghs 6-4k Kaarten: 16. Gele kaart (Vitesse) wegens spelbederf. 74. Rode kaart (Vitesse) wegens natrappen. 80. Rode kaart (Harold Jacobs) wegens slaande beweging. Toeschouwers: 24. Opstelling: Jan van Rhee; Bas Geerets, Caro Versteegen, Harold Jacobs en Pepijn Houwen; Ruud van Gaal, Rene Marce.lis tn Frank Jansen (5!. Gijs Dinghs); Marcel Dinghs, Bjöm Vroemen en Luc Strijbos. Stand bovenin: 1. Stormvogels 4 (13-28); 2. Geysteren 1 (13-28); 3. Heyen 4 (14-28); 4. Castenray 2 (13-27), 5. IVO (1 ,-23). Door KEES JANSMA 6e KLASSE BG Alles zat in de wedstrijd zondag. Veel kansen en goals, veel overtredingen, gele en rode kaarten. Castenray had wat goed te maken. Vorige week werd verloren en bij een herhaling zou de eerste plaats wel erg ver weg komen te liggen. Op het eigen vertrouwde veld en tijdstip begon ut twed goed aan de wedstrijd. Er werd flink aangevallen en al snel viel het eerste doelpunt. Ruud van Gaal schoot vanuit een moeilijke hoek knap raak. Deze voorsprong vond René blijkbaar niet terecht want amper een minuut later kopte hij een voorzet van Vitesse prachtig in de kruising. Na deze snelle gelijkmaker viel de voorhoede van Castenray een beetje stil. Na een klein half uur kwam Vitesse via een verdedigingsfout op voorsprong. Deze achterstand werd nog uitgebreid door wederom een eigen goal van Castenray. Via Pepijn werd de 1-3 binnengeschoten. Castenray kon net voor rust nog wat aan de achterstand doen. Ruud van Gaal ging in het strafschopgebied gewillig over de knie van de tegenstander. Luc, gehaald van het derd, kreeg de opdracht om de penalty binnen te schieten. Hij stuurde de keeper naar de verkeerde hoek en zorgde voor een meer dragelijke ruststand. Overtredingen Na de rust kwam Castenray furieus uit het kleedlokaal. Met Jeugdprins Gijs in de gelederen begon ut twed agressief aan dc tweede helft. Luc werd weggestuurd over de rechterflank en snelde naar de achterlijn. De meegelopen Marcel kon de teruggelegde bal simpel binnen tikken. Na deze gelijkmaker werd het spel steeds harder. Vitesse schuwde een harde overtreding of smerig tikje niet. René had echter de beste en smerigste man van Vitesse goed onder controle en ook de verdediging gaf geen kans meer weg. Uit het niets kwam Castenray weer op achterstand. Bij een onoplettendheid verscheen plotseling een speler uit Gennep vrij voor Jan. De tegenstander stiftte de bal prachtig in de hoek. Toen brak er een rommelige periode aan met twee rode kaarten. Toen beide ploegen tot tien man gereduceerd waren, sloeg Castenray toe. Luc schoot schitterend over de keeper heen. maar zijn poging strandde op de lat en de bal stuiterde terug het veld in. De inlopende Marcel kon zo vrij voor de keeper scoren. Even later zette Ruud van Gaal met een mooie pass Marcel wederom vrij voor de keeper. De spits speeide de keeper simpel uit en de wedstrijd was beslist. Koers Na deze zwaar bevochten overwinning ligt Castenray weer op koers. Koploper Stormvogels verloor namelijk van de nummer twee Geijsteren. Hierdoor heeft ut twed nog maar één punt achterstand. Coach Marcel Classens had een waarschuwing voor zijn team. "Vandaag pakken we de overwinning door een combinatie van inzet en geluk. Tegen koploper Geijsteren zal er wederom flink geknokt moeten worden want nog een misstap kunnen we ons niet permitteren." Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stucadoorwerk - metselwerk tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en kiinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619 Doelpuntenfestijn bij tweede

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 8