-2- :Mededelingen: Oberen Besteknuppelbal De route van de optocht kommende zondagzal dit jaor als volgt gaon: start an de Lollebeekweg -past.Verheggenstraat -Rietweg-Castenrayseweg-Castelostraat-Campagnestraat- Matthiasstraat-Horsterweg-Lollebeekweg einde. Willen de aanwonenden dees route zoveul mogeluk autovrij halde zoëdat we aoveral goed dur kunne. Alvast bedankt vur owlie medewerking. Ps. Verget nie de vlag buute te hangel!!! L.R.V. Boerenbruiloft S.V.C. c Vrijdag 23 feb 13:00 uur In "DE WIS" bijeenkomen voor het schoolbal (degene die kunnen). Zaterdag 24 mrt.l4:00 uur Bijeenkomen bij Jac en Truus voor Installatie van de Prins, Gemeente Venray 18:30 uur Bij Hesen bij elkaar komen voor verenigingsfoto waarna Carnavalsmis Na H.Mis: Klaarzetten voor jeugdbal, waarna Jeugdbal Zondag 25 feb Zaal klaarzetten voor optochtbal na zaal poetsen jeugd Ton, Bert. 13:30 uur Optocht: Bij de loods van Cor bij elkaar komen, Na optocht de wagen en het erf van Cor opruimen, aansluitend Optochtbal in "DE WIS". 15:00-17:30 Oberen en snoepverkoop tijdens optochtbal.: Ellis ,Ivan Geert, Twan, Corrie, Inge, Denny, Marly, Caro, San, Ivan, Anjo 17:00-19:00 Oberen,snoepverkoop en aansluitend een beetje opruimen: Rene, Janneke, Ton, Roel, Xavier, Bert, Jacqueline H., Sander, Henk, Bianca. Maandag 26 feb 10:00 uur Poetsen na optochtbal en zaal klaarzetten voor Beste Knuppel. Denny, Francien, Xavier, Monique, Ger, Jacqueline H., Geert, Jacqueline CL. 20:00 uur In "DE WIS" bij elkaar komen voor uitreiking Beste Knuppel Dinsdag 27 feb 09:00 uur Poetsen na uitreiking Beste Knuppel. Bert, Anjo, Bianca, Sander, Leo, Ellis, Roel ,Henk 11:00 uur In "DE WIS" bij elkaar komen voor Kienderbal. 11.00-14.00 uur Oberen en snoep verkopen tijdens kinderbal: Twan Ivan, Denny, Bert, Xavier, Jacqueline H. ,Rene Jacqueline CL., Inge Aansluitend gezamelijk poetsen. 18.30 uur In "DE WIS" bij elkaar komen voor BoerenBruiloft. Woensdag 28 feb :Gezamelijk Poetsen na H.Mis, waarna herring-schelle bij Jac en Truus. i Gewijzige route van de optocht. 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 2