15 Basisschool 'De Stek' Carnavalsviering Vrijdag 23 februari is onze carnavalsviering op school, zoals we de ouders al eerder via een brief hebben laten weten. De kinderen worden om 10.00 uur op schooi verwacht. We hebben nog het verzoek om klapperpistooltjes en aanverwante 'losse' spullen van de naam van uw kind(eren) te voorzien. Dit in verband met het zoekraken van spullen. Het carnavalsprogramma eindigt om 14.00 uur. Brigadiers (voor die dag) staan om 9.45 uur en na afloop om 14.00 uur klaar om te helpen met oversteken. Reiskostenvergoeding Op verzoek van school wordt aan ouders wel eens gevraagd om voor vervoer te zorgen naar bepaalde gelegenheden. U kunt daarbij denken aan de voorleeswedstrijd, het bowlingtoernooi of bijvoorbeeld een excursie. De mogelijkheid bestaat om gemaakte reiskosten a fl 0,25 cent per kilometer te declareren. Ouders geven echter vaak aan dat zij geen vergoeding wensen. Deze vergoeding kan volgens hen beter in de kas van school blijven en besteed worden aan onderwijsleermaterialen. Kindervakantiewerk Ven ra v e.o. Het Kindervakantiewerk in Venray zal dit jaar gehouden worden van 2 juli tot en met 6 juli. Alle schoolgaande kinderen van de groepen 3 tot en met 7 kunnen hieraan deelnemen. Ook is de organisatie van dit festijn op zoek naar leiding/hulp vanuit Castenray. Het adres van het secretariaat is St. Odastraat 39, 5804 BP Venray 587560) Controle op hoofdluis Na de voorjaarsvakantie zullen wij, volgens afspraak, de kinderen controleren op hoofdluis. Voorleeswedstriid Namens 'De Stek' heeft Maikel Wismans meegedaan aan de voorleeskampioenschappen te Venray. De hele groep 7/8 met juffrouw Gemma en spandoeken waren aanwezig om hem te ondersteunen. Maikel deed het prima. De hoofdprijs werd een ander gegund. Voorde kinderen van groep 7/8 en Maikel was het een leuke en gezellige gebeurtenis. 'Meedoen is belangrijker dan winnen', was onze en ook Olympische gedachte. Tot slot Tot slot wensen wij wij iedereen in Castenray een goede en fijne voorjaarsvakantie toe. Team 'De Stek' Gerrit Arts 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15