-8- Goed voetbal alleen geeft geen garantie voor punten ïüunetaetc SëëÊëêBê Rijst' gro&ntest™!* MÉplllill - loempia ÜÉWg Grootten kroket STORMVOGELS 4 - CASTENRAY 2 5-3 (2-0) Doelpunten: 20. Stormvogels 1-0; 43. Stormvogels 2-0; 50. Frank Weijs 2-1; 62. Stormvogels 3-1; 79. Stormvogels 4-1; 86. Frank Janssen 4-2; 88. Stormvogels 5-2; 89. Harold Jacobs 5-3. Toeschouwers: 11Opstelling: Jan van Rhee; Bas Geerets (65. Ruud van Gaal), Caro Versteegen, John Reynders en Harold Jacobs; René Marcellis, Frank Weijs en Frank Janssen; Pepijn Houwen, Björn Vroemen (31. Gijs Dinghs) en Marcel Dinghs. Door KEES JANSMA 6e KLASSE BG Zondag stond de topper op het programma. In het verre Siebengewald speelde runner-up Castenray tegen de koploper Stormvogels. Winnen was de opdracht waarmee de scheidende coach van Osch het tweede elftal het veld instuurde. Tegenstander Stormvogels stond namelijk één purtt voor en bij winst zou Castenray de koppositie overnemen. Na afloop van de wedstrijd waarin Castenray duidelijk de betere was, stond het echter met nul punten in de lege handen. Stroef De eerste helft begon wat stroefjes. Dat had waarschijnlijk te maken met het vroege tijdstip waarop de wedstrijd begon. Toch kwam de goal van Stormvogels onverwacht. Een middenvelder schoot een teruggelegde bal mooi in. Castenray begon op de gelijkmaker te jagen en zette de Stormvogels vast op eigen helft. Er werden redelijke kansen gecreëerd maar de keeper was op zijn hoede. Alles wat de Stormvogels hier tegenover konden zetten waren enkele counters. Uit de laatste counter van de eerste helft scoorde de tegenstander zelfs de onverdiende tweede treffer. Een vrije trap werd onhoudbaar in de verre hoek gekruld. Inhaalrace Na de thee verscheen er een wakker Castenray op het veld. Na vijf minuten al werd er gescoord. Frank Weijs kreeg de bal op het middenveld en hij slalomde naar de 16-meter, waar hij verwoestend uithaalde. Stormvogels leek rijp om geslacht te worden. Castenray viel aan maar Stormvogels bleef rustig counteren. Al na 10 minuten verdween de hoop op een inhaalrace. Er was één ploeg die voetbalde en één ploeg die scoorde. Helaas voor Castenray was het Stormvogels dat niet voetbalde. Toen weer even later Stormvogels de vierde treffer liet aantekenen, was het gebeurd. In de laatste vijf minuten scoorde Castenray nog twee doelpunten. Frank Janssen scoorde met een schitterend schot via de onderkant lat. Harold draaide een corner zelf in de verre hoek binnen. Tussendoor scoorde Siebengewald ook nog een doelpuntje. Slag De slag om de kop was verloren. De achterstand op de nummer één is nu vier punten. Coach van Osch, die zelf weer actief gaat voetballen, had een opvolger gevonden: "Jammer dat ik in mijn laatste wedstrijd niet met een goed resultaat afscheid kan nemen. Mijn opvolger Marcel Classens krijgt nog een zware taak om ut twed naar de top te leiden." Classens zelf zag ook positieve dingen in de wedstrijd: "Castenray had pech in de afwerking en de keeper deed zijn werk uitstekend. Iedereen was bereid om te blijven werken toonde een goed inzet." RUIME PARKEER PLAATS! DEURNESEWEG 134, YSSELSTEYN. TEL 0478 - 541513 Maandag: 13.00 tol 18.00 u. Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 lot 12.00 u en van 13.00 tol 18.00 u. Zoterdag: 9.00 tol 17.00 u. Aanbieding geldig t/m 20 februari a.s. Castenray teruggewezen 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 8