-6- Korte metten in de Kruisweide... Op zondag 4 februari om 11.15 uur stond Erica ons enigszins gehandicapte team in Sevenum op te wachten. Letterlijk en figuurlijk gehandicapt, vanwege het feit dat we wederom te kampen hadden met geblesseerden en omdat we mede daarom ook niet compleet waren. Sindy kon wegens overbelasting van haar arm niet meespelen, zij nam plaats naast Lonneke K. in de ziekenboeg. Piët viel het afscheid met Anton zwaar waardoor ze te laat was om te kunnen deelnemen aan de wedstrijd. Met de overige zeven basisspeelsters en met versterking van Rianne begonnen we de wedstrijd. Al vroeg in de wedstrijd wist Luus ons op voorsprong te brengen, door van grote afstand de brilstand op het scorebord te doen verdwijnen en de 0-1 te laten verschijnen. Daarna was het Erica dat ons volledig inpakte en de leiding over de wedstrijd op zich nam. Drie doelpunten aan hun zijde betekende dat ze maar liefst op een 3-1 voorsprong kwamen. Vivian, die altijd een weerwoord heeft op zulke situaties, wist ook dit keer de bal weer terug te kaatsen en d.m.v. een doorloopbal ons weer enigszins te verlossen uit een benarde positie. Net voor rust konden we dus nog aansluiting vinden bij Erica, wat betekende dat we ons nog lang niet gewonnen gaven. In de rust werden we onthaald door Piët, die nog steeds gehuld was in haar skiuitrusting en de korfbaluitrusting nog een weekje in de kast liet hangen. Samen met trainer Jan gaf ze ons een peptalk. Rianne, die zeer verdienstelijk gespeeld had, werd gewisseld voor Yvonne. Dat de muren in de kleedlokalen niet goed geïsoleerd zijn, bleek toen Erica de 4-2 aantekende met behulp van een door Trainer Jan uit-de-doeken-gedane strategie. Wij lieten het hier echter niet bij zitten en kwamen met Plan B op de proppen. Dat zorgde ervoor dat we wederom terug kwamen in de wedstrijd en slechts op 1 doelpunt afstand kwamen van Erica. Plan B was een uitvoering van de caselse Charlie's Angels, helaas is mij ontgaan wie een laatste hand legde aan dit doelpunt. Maar deze engel zal zeker een eervolle vermelding krijgen in een volgend verslag. Wat er vervolgens gebeurde is eigenlijk niet noemenswaardig. We kregen het ene doelpunt na het andere om onze oren. Daarnaast moesten we de laatste 15 minuten met een meid minder de wedstrijd uit spelen. Luus raakte in het vuur van de strijd geblesseerd aan haar knie. Helaas waren onze reserves op en werden we dan ook helemaal afgeslacht. Het enige doelpunt dat nog aan onze zijde viel kwam uit handen van Joan. Opgeteld waren dat er 4 voor ons en maar liefst twee voeten vol voor onze tegenstandsters. Meer zat er voor ons helaas ook niet in. We hopen dat we a.s. zondag weer een beroep kunnen doen op onze geblesseerden, dus dat de lappenmand weer wordt ingekrompen. Daarnaast willen we Yvonne en Rianne bedanken voor hun goede inzet. Ook de supporters die aanwezig waren, maar die we niet konden zien achter de geblindeerde ruiten, bedankt! Zondag 11 februari spelen we tegen Oostrum in de Landweert. Bij publicatie van dit verslag zal de uitslag al bekend zijn. Om ons weer terug te vechten bij de eerste drie, zullen we de wedstrijd met winst moeten afsluiten. Wij doen ons best en zullen zien waar dit in resulteert! Groetjes A A Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 t

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 6