-11 - Mededelingen OUDERRAAD Ouderraad Basisschool "de Stek" Castenray. Thema - avond "dit ben ik". R.K. Basisschool 'De Stek' Casten ray Deze week ontvangen ouders via hun kinderen de enquête thuis. De enquête is gebaseerd op die van vier jaren geleden. Hier en daar zijn enkele aanpassingen of aanvullingen opgenomen. Ook willen we u nadrukkelijk wijzen op de mogelijkheid om geen mening te kunnen aankruisen. Er zijn namelijk vragen bij waar u geen ervaring mee hoeft te hebben. In dat geval is het van belang om daarbij dan het item geen mening aan te kruisen. In de enquête wordt dit ook beschreven. Schooltijden Bij de voorbereiding van de enquête hebben we gesproken over de schooltijden die onze school hanteert. We bedoelen dan met name de eindtijd van half twaalf voor groep 12 en 3 en de eindtijd van twaalf uur voor de kinderen van groep 4, 5, 6, 7 en 8. Ouders die hun kinderen nog maar kort op school hebben vragen zich af waarom drt zo geregeld is. Het team van "De Stek' heeft bewust voor verschillende eindtijden gekozen. Onze keuze is gebaseerd op onderwijskundige gronden en in het belang van de ontwikkeling van kinderen. Gedurende het bewuste half uur kunnen de leerkrachten extra tijd en aandacht geven aan de kinderen die dat nodig hebben. Deze momenten zijn voor ons van essentieel belang voor de kwaliteit van het onderwijs. Proleet basisgroep 1 Zoals u weet zijn de kinderen van de groepen 1 en 2 bezig met een project rondom 'ziek zijn'. Het project slaat goed aan. Op een bepaald moment in de week was zelfs 20% van de kinderen van basisgroep 1 ziek. De griep was daar natuurlijk debet aan. Leuk bij het project past het bezoek en het onderzoek van de schoolarts volgende week maandag en dinsdag. Het team van 'De Stek' Op 8 mei 2001 organiseren wij in samenwerking met de GGD een themabijeenkomst voor ouders, met als thema "dit ben ik". Mevrouw Wiltenburg, pedagoge, zal deze avond verzorgen. Het onderwerp gaat over zelfbeeld en zelfvertrouwen. Voor deze avond hebben we voldoende aanmeldingen gekregen zodat deze definitief doorgang kan vinden. Onze dank bij deze alvast voor uw belangstelling. GEVONDEN HUISSLEUTEL in de Pastoor Verheggenstraat, aan rode sluiting voor aan een broek. Merk sleutel: ILCO Italy Orion CSA5 T.t.b. bij Jac Seijkens, Lollebeekweg 87, Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11