FANFARE DORPSKLANK Op donderdag 1 feb.. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. Wij verzoeken iedereen tijdig aanwezig te zijn. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Piet Arts, tel.571525. Oud papier 24 feb..a.s.: Op zaterdag 24 feb. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Mariet Hendrix, Roel Classens en Jolien Theeuwen. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Agenda 24-2-2000 Ophalen oud papier. 25-2-2000 Carnavalsoptocht. R.K. Basisschool 'De Stek' Casten ray Bezoek onderwijstentoonstelling Utrecht Vorige week woensdag zijn we met z'n allen de gehele dag in Utrecht geweest, 's Morgens om kwart voor negen vertrokken we met de trein, 's Avonds om acht uur waren we thuis. Best gezellig met z'n allen in één coupé. Pepermuntjes voor de conducteur, posters voor in de klas, puzzels voor de heift van de prijs, reclamepennen voor je zoon etc. Maar daarnaast ook het bijwonen van lezingen omtrent 'bewegen in de klas', een uitvoerig gesprek met de samensteller van een nieuwe rekenmethode, het vergelijken van het verschillend leerlingenmeubilair en het zien van nieuwe ontwikkelingen. Als je dan ook nog onverwachts naast minister-president Wim Kok komt te staan, heeft je dag toch iets speciaals. "Heb je hem niet even aangeraakt, Louis?", vraagt Riet vervolgens. "Nee, ik zou niet gedurfd hebben." Controle op luizen Afgelopen maandag hebben we onder begeleiding van Gertie Loenen vart de jeugdgezondheidszorg gecontroleerd op luizen. Er waren nieuwe gevallen van besmetting met hoofdluis. Deze kinderen waren al wel behandeld. Dit betekent dat de ouders goed controleren en adequaat gehandeld hebben. Belangrijk is om te blijven controleren, want een nieuwe besmetting kan plaats vinden. Het ligt verder in de bedoeling dat de leerkrachten dit schooljaar ook nog twee keer zelf hun eigen groep controleren. Cito-eindloets Volgende week dinsdag, woensdag en donderdagochtend is het weer zover. De kinderen van groep 8 krijgen dan de Cito-eindtoets. Middels deze toets worden de schoolvorderingen van de kinderen op het gebied van rekenen, taal en informatieverwerking in beeld gebracht. Voor de keuze van het vervolgonderwijs is deze toets een indicatie naast het advies van de school. Het team van 'De Stek' Repetitie:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 7