Oproep. Abonnementen 2001 Op 15 februari a.s. zal bij alle abonnees, die een machtiging hebben verleend aan De Schans, een bedrag van f 15,— van hun bank- of girorekening worden geschreven. Degenen die per kas willen betalen worden vriendelijk verzocht om voor 15 februari a.s. een bedrag van f 15,- in een envelop, voorzien van naam en adres, in de brievenbus te doen bij Castelostraat 11. Per bank betalen kan via rekeningnummer 138793867 t.n.v. Dorpsblad De Schans te Castenray. Als redactie van De Schans krijgen wij vaak te horen dat men de rubriek Mensen in het Nieuws leuk vindt. Wij als redactie willen u, als inwoner daarom vragen om ook een steentje bij te dragen. In verband met de wet op de privacy is het namelijk verplicht om toestemming te hebben alvorens iets opgenomen kan worden in deze rubriek. Dus is er een kindje geboren, gaat u verhuizen of heeft u iets anders wat opgenomen kan worden in deze rubriek, laat het ons dan weten. Ook als buren, kunt u om toestemming vragen bij een geboorte, verhuizing etc. aan de betreffende(n) en ons dan doorgeven wat er vermeld mag worden in de rubriek. Wij hopen op jullie aller medewerking en danken jullie bij voorbaat. Wij zijn nog op zoek naar personen die onze toneelvereniging een handje zouden willen helpen. Misschien iets voor u U hoeft niet meteen een beslissing te nemen. Laat het eens gerust uw gedachten passeren. Wie weet bent u wel degene die zegt; "Dat soufflerendus zachtjes de tekst voor zeggen voor als ze het niet meer weten of een handje helpen bij de uitvoering of grimeren oftewel schminken of een beetje meehelpen met de decorbouw, dat zou ik wel willen doen. Indien u nadere informatie wenst of u degene bent die zegt; 'ja, ik wil jullie helpen", neem dat s.v.p. contact op met een van onze bestuursleden. Neem gerust te tijd om het goed te overwegen. Toi, toi, toi. Agenda 26 februari Bezoek Beste Knuppel 8 mei Ontspanningsavond (Darten) bij Hesen 3 september Eerste repetitie 15 en 16 december Uitvoering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5