Ovivo wenst u veel plezier met carnaval. LVB organiseert cursussen internet. Internet is een wereldwijd verspreid medium waar iedereen wel eens van gehoordof kennis mee gemaakt heeft. Maar dat wil niet zeggen dat ook iedereen er mee weet om te gaan en zelf informatie op kan vragen op het Web of E-mailtjes verzenden en ontvangen. Daarin willen de LVB, in samenwerking met de provinciale en plaatselijke bibliotheken, verandering in brengen. In het jaar 2001 gaan de plaatselijke afdelingen van de LVB een cursus internet aanbieden. Op de eerste plaats voor u de leden, maar daarnaast ook niet-leden zijn van harte welkom. Het cursus aanbod bestaat uit 3 dagdelen van elk 2 uur en een cursusboek. In het eerste deel leert men iets over de beginselen van de computer en Windows 95/98. Het is als een echte beginners cursus bedoeld, dus voor mensen met geen of weinig ervaring met de computer. De tweede middag of avondstaat in het teken van Internet, World Wide Web) Informatie zoeken en surfen op het internet staan centraal en de pas verworven muisvaardigheden kan men volop in de praktijk brengen. E-mail berichten maken, verzenden en ontvangen komt aan de orde tijdend het derde dagdeel. Het cursusboek, wat bij deze cursus hoort, is erg duidelijk en uitvoerig van uitleg waarmee men ook thuis zelfstandig vooruit kan. Als u zelf (nog) niet over een internet aansluiting beschikt is de cursus wellicht toch interessant. U kunt zich orienteren wat de mogelijkheden zijn, alvorens u besluit wel of niet over te gaan tot aanschaf van en internet aansluiting. Daarnaast kunt u in de bibliotheeken terecht om te internetten tegen een kleine vergoeding. De kosten bedragen voor de leden F 75,00 voor de hele cursus incl. het cursusboek. Kosten voor niet leden F 85,00. Bovengenoemde cursus wordt half september gegeven. Exacte datum is bij ons nog niet bekend. Bij voldoende belangstelling kan de LVB Castenray aan deze cursus deelnemen. Heb je interesse, meldt dit dan aan bij Roos Vullings, telefoon 571923. Wij hopen zo spoedig mogelijk de juiste datum en tijdstip in de Schans te kunnen vermelden Opgave tot en met Maart. Groetjes het bestuur. U zoekt iets origineels voor prins of boerenbruidspaar? Kom eens kijken voor een cadeau met lekkers uit de regio! Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 13.00-17.00 uur. Daarbuiten na telefonisch overleg. U vindt ons in Meerlo, Heesweg 9. S 0478 697271

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3