- 12- Ik vond ut mar en rare wedstrijd!!!! Na een lange winterslaap draait A&A vanaf nu weer op volle toeren. Jullie zijn twee weken lang tevergeefs naar de brievenbus gesprint om de schans te bemachtigen en ons verslag te lezen. Opstootjes in menige gezinnen zijn hoogstwaarschijnlijk dan ook niet uitgebleven. Een goedmakertje van onze kant is dus wel op zijn plaats. Vandaar nu weer een paginavol belevenissen van SSG1 Nadat we ieeds met alle kandidaten in onze poule oog in oog hebben gestaan, was het zondag voor het eerst dat we revanche (of the nerds) konden nemen. Een plaats in de middenmoot is zeker niet slecht, maar ons uitgangspunt blijft om in de top 3 te eindigen. Het was Lottum dat zondag bij ons op de koffie kwam. Na een puntendeling in het vorige duel, wilden we het hoofdstuk 'Lottum' in de binnencompetitie afsluiten met de volle winst. We moesten het vandaag doen zonder Lonneke K., die nog altijd in de lappenmand plaats neemt, en Piet en Loes die kennismaakten met Anton aus Tirol. De kersverse jeugdprinses van de Schanseknuppels, Yvon, nam plaats binnen de lijnen van het aanvalsvak. Al vroeg in de wedstrijd kwamen we op een 1-0 voorsprong. Het was Joan die van afstand ons eerste doelpunt aantekende. Daarna Verdubbelde Vivian onze voorsprong door van onder de korf de bal erin te leggen. Als aan een lopende band scoorden we, want ook Sindy, gekweld door een lichte kater, wist van grote afstand tot scoren te komen. Lottum zette onze lopende band stil en scoorden hun eerste treffer (3-1). Luus hield haar dame zoet met bokkenpootjes en nam zelf een koekje van eigen deeg, dat resulteerde in een 'hangend' afstandschot. Even waren we het spoor bijster en kwam Lottum ons al 'kadengedeng'-zingend langszij. Kort voor rust wist Luus ons op een neuslengte voorsprong te brengen door wederom van afstand te scoren. Met deze stand gingen we de rust in (5-4). Na rust kwam Vivian al snel tot scoren door middel van een afstandschot. Haar tweede doelpunt van deze wedstrijd zorgde ervoor dat ons zelfvertrouwen weer groeide en zo ook het margeverschil. Ook Winke had een aandeel in de wedstrijd en gaf haar visitekaartje af. Haar doelpunt zorgde ervoor dat we maar liefst 3 punten los kwamen. Kerstin, die de gehele wedstrijd te kampen had gehad met een moeilijke dame, had toch nog een reserve opgebouwd om de achtste treffer aan casele zijde op haar naam te zetten. Rianne kwam voor Joan het veld in en liet net als college Yvon zien, dat ze zich goed thuis voelde in het vak. Lottum liet de kopjes niet hangen en scoorden hun vijfde treffer. Luus zorgde ervoor dat zij toch geen aansluiting bij ons kregen en scoorde vanuit haar favo standje de 9-5. 'The orange girls' vochten nog voor wat ze waard waren, maar dat was helaas voor hen niet meer dan twee doelpunten. De buit was voor ons dus binnen (9-7)! Het was een rare wedstrijd volgens een insider, die dit slechts 1 maal verkondigde. Maar toch waren we niet vergeten dat dit uitgesproken was. En nu we er zo over na denken kunnen we deze uitspraak alleen maar beamen. Langs deze weg willen we Yvon en Rianne mega bedanken voor hun goede inzet. Ook de supporters die weer in grote getallen aanwezig waren: bedankt! Zondag zijn we te zien in de Kruisweide in Sevenum en zullen het op moeten nemen tegen Erica om 1115 uur. We hopen op steun van jullie en dat we er dan samen een schönne wedstrijd van mogen maken. Alaaf! Groetjes A&A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 12