-6 OUDERRAAD ca; ÜMPÈmÈJ Maandag 22 januari a.s. vergadering voor APK-leden. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 27 januari a.s. receptie prins. Bijeenkomen om 20.00 uur bij café Hesen, waarna We om 20.15 uur vertrekken naar De Wis Mededelingen Ouderraad Basisschool de Stek Castenray. Thema-avond dit ben ik", datum 8 mei, noteer deze datum alvast in uw agenda! Verslag vergadering ouderraad 9 januari 2001. opening. Opgave-formulieren volgen binnenkort. - De vice-voorzitter heet iedereen van harte welkom. 2. Notulen vorige vergadering. - Sinterklaasviering is goed verlopen. - Notulen verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. - Receptiebezoek wordt ingedeeld. - Oberen ouderraad op 16 februari op Aldewieverbal. Is hiervan al een lijst gepubliceerd? Pieter zal Maria vragen. - Verslag vergadering MR ontvangen. - Er zijn kinderen naar het tafeltennistoernooi geweest op 28 december. - Nieuwsbrief ontvangen van SKPOV omtrent bestuurlijke samenwerking tussen openbaar, rooms-katholiek en protestant-christelijk onderwijs in Venray. 4. Werkgroep clustering management Oirlo - Castenray. - Eigenlijk zouden we vanavond meer te weten komen maar de werkgroep heeft zoveel informatie ontvangen dat ze deze eerst zelf wil verwerken. Streven is om op de volgende vergadering een terugkoppeling te geven. 5. Algemene punten. - Werkzaamheden ouders, er is contact geweest met ouder die bezwaar heeft gemaakt. Probleem wordt opgeiost. Ons streven blijft de saamhorigheid van ouders bij werkzaamheden voor de ouderraad t.b.v. onze kinderen. - Thema-avond en vragenuurtje, op 8 mei zal deze gehouden worden is samenwerking met de G.G.D. Als thema hebben we gekozen voor "dit ben ik", het gaat over zelfbeeld en zelfvertrouwen van kinderen tussen 4 en 12 jaar. Ouders kunnen zich voor deze avond opgeven. Minimum deelname is 15 ouders en maximum deelname van 40 tot 45 ouders. Wij houden vanaf 19.00 uur eerst het vragenuurtje en om 20.00 begint de thema-avond, sluiting rond 22.00 uur. 6. Punten onderwijsteam. - Rapport inspecteur wordt nader toegelicht. Het rapport staat nog niet op internet, komt binnenkort. - Belangrijk voor de komende jaren is het rekening houuen met "de verschillen tussen de kinderen", het hier beter mee om gaan. - Kies techniek, groep 7 en 8 zijn hiermee bezig. - Verlof kinderen, Louis plaatst hierover een stukje in de Schans. Er zijn de laatste tijd wat problemen mee, hij za) nogmaals duidelijk aangeven binnen welke grenzen kinderen extra verlof krijgen. 7. Rondvraag wat er verder ter tafel komt. - Marja gaat de werkgroep schoolcarnaval versterken. - Volgende vergadering 6 maart 2001 Pieter Snellen, secretaris Ouderraad, 11 januari 2001 8. Sluiting, r a.zi&M

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 6