-5- wenst het team van basisschool De Stekde kinderenouders familieleden en alle inwoners van Castenray hele fijne Kerstdagen en de allerbeste wensen voor het nieuwe jaar! Tot slot f. RK, Basisschool 'De Stek Casten ray Kerstviering - Vrijdagochtend om 9.00 uur begint onze gezamenlijke Kerstviering waarbij iedere groep z'n bijdrage he9ft. Er worden kerstliederen gezongen en het verhaal van 'de vrolijke Kerst van vadertje Panov' wordt verteld en gespeeld. De kinderen worden getrakteerd op warme chocomel met wafels. Kerstvakantie Vrijdagmiddag om kwart voor vier begint de Kerstvakantie voor de kinderen van 'De Stek'. Deze duurt tot en met 3 januari. Op donderdag 4 januari werden de kinderen weer op school verwacht. Dit is anders as in de schoolgids staat vermeid. In de Kerstvakantie wordt een eerste aanzet gemaakt voor het aar passen van het plafond in groep 7/8. Vrijdag 5 januari vindt de afwerking plaats, waardoor ereen betere akoestiek zal ontstaan Kennisnet E-mail Zoals u wellicht reeds gelezen hebt krijgen alle kinderen vanaf grrep 5 dit schooljaar een eigen e-rnaii-adres. De kinderen worden geregistreerd in een e-miilbestand. Medio mei-juni wordt verwacht dat de scholen van het SKPOV op kennisnet zijn «angesloten en dat de mogelijkheid ontstaat voor kinderen om mailberichten te versturer. }uders of verzorgers die het mogelijk niet eens zijn met het gebruik van e-mai! door hun 5anc dar, wel met de niet anonieme registratie in het e-mai!bestand kunnen dat aan ons keruaar maken. Kennisnet heeft ook een technische voorziening om de gebruikers zovee! mogelijk te beschermen tegen ongewenste reclame, kettingbrieven e.d. en om verdachte afzenders te herkennen en te weren. De Schans In de Kerstvakantie worden op donderdag 28 december om 9.30 urde kinderen van groep 7/8 op schooi verwacht voor het in elkaar zetten en nieten van de Schansen. Vrije dag Maandag 15 januari is er een vrije dag voor de kinderen. Voor de srkrachten is 15 januari een studiedag, 's Morgens op 'De Stek', waar het ICT-beleidsplar sntraal staat en 's middags in 'Asteria' de gezamenlijke studiemiddag van SKPOV w ir personeelsbeleid het thema zal zijn. v

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 5