14 Geweldigenoten Nadat we onze moeders uit bad hadden gehaald, konden we zelf ook 'fris' aan de strijd tegen MKV beginnen. Vivian, die zich niet helemaal topfït voelde, bood zichzelf aan om op de bank te beginnen. Rianne was vandaag onze nummer 10 en Lonneke K. hield de score op het bord bij. Scheids Dukie, had zich in een ander pak gehesen en speelde vandaag de hoofdrol als coach bij MKV. De wedstrijd werd geleid door een sterk fluitende scheidsrechteres. Onze aanval begon meteen erg sterk en wist al snel veel mooie kansen te creëren. Er werd volop gesneden, maar het was uit een 'vrije worp' dat de 1-0 tot stand kwam. Het was Luus, die gelukkig weer helemaal hersteld was van haar oogblessure, die deze score op het bord liet verschijnen. Ook de 2-0 volgde snel hierna en het was wederom Luus die met een doorloopbal dit doelpunt achter haar naam schreef. Daarna was het MKV die het roer van ons overnam. Ze snoerden ons de mond en wisten binnen korte tijd tot drie maal toe te scoren. De stand werd dus omgebogen naar een 2-3 voorsprong voor hen. Het was daarna Joan die gehinderd werd tijdens een doorloopbal. Luus was de aangewezen persoon om de strafworp te verzilveren en de stand gelijk te trekken. Ze deed dit dan ook in koelen bloeden (3-3 Meteen hierna kregen wij weer de overhand op de wedstrijd terug. Het was SSG1 wat de klok sloeg, maar helaas bleek het afmaken deze bewuste zondag wederom erg moeizaam te gaan. Het was dan toch Kerstin die ons weer op voorsprong bracht en d.m.v. een schön afstandsschot de 4-3 aantekende. Daarna volgde collega-vakgenoot Sindy die ook van afstand de bal in de korf wist te leggen en ons met deze 5-3 stand de rust in bracht. Er werd uitgerust en vloeistof bijgetankt. Vlak na rust kwam Vivian het veld in voor Kerstin. Door goed samenspel wist Luus vandaag haar vierde doelpunt te scoren van deze dag, waardoor we een gat sloegen van 3 doelpunten. Toch was het MKV die zich nog niet verloren gaven en het gat weer verkleinde naar 2 doelpunten (6-4). We aasden op een uitloper, want dit was het moment om MKV helemaal van ons af te schudden. Er werd goed aangevallen en goed verdedigd door beide ploegen, waardoor er gedurende 15 minuten geen doelpunt meer viel. Toch was het Winke die ons uit de stress hielp. Ze wist mooi weg te draaien van haar tegenstander en beheerst de bal in de korf te gooien. Dit betekende een 7-4 eindstand, waardoor we weer twee puntjes meegepikt hebben. Alle bewegingen van ons schönne zijn voor eeuwig vastgelegd, dus mocht iemand deze videofilm willen zien, hij komt 25 december in de bioscoop. Maar om het voor jullie makkelijk te maken, kijk zo zijn wij ook wel weer, kunnen jullie deze band bestellen bij A A. Langs deze weg willen we Rianne bedanken, dat ze haar vrije zondag weer voor ons heeft opgeofferd en alle supporters die in grote getalen aanwezig waren. Dat wij jullie een leuke korfbalmiddag hebben bezorgd, bleek wel uit de kreet die volop ingezet werd door jullie bij het eindsignaal: geweldigenoten. De komende weekjes kunnen jullie niet van ons genieten, want we moeten volledig tot rust komen om in het nieuwe jaar weer helemaal topfit van start te kunnen. Of het rustoord ons goed heeft gedaan, zal blijken op 7 januari wanneer we weer aan moeten treden tegen Erica. Voor meer informatie: tijd en plaats, kijk in de schans. Wij wensen jullie tevens prettige kerstdagen en een kei schön, snel en gezellig 2001 Groetjes A A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 14