S.V. Castenray Senioren -9- Uitslagen: Programma: Kopzorgen coach van Osch lijken minder te worden S.V. Castenray 1 S.V. Castenray 2 S.V. Castenray 3 Zondag 17 december D.l.S. 132360 BW'27 2 Lottuml Heijen 4 Wittenhorst 9 S.V. Castenray 1 S.V. Castenray 2 5-3 3-1 3-4 aanvang 14.30 uur aanvang 12.30 uur resterende 37 minuten. Wedstrijdleider Zaalvoetbal. Dinsdag 26 december 2000 (2C kerstdag) zullen we weer gaan zaalvoetballen. De tijd is van 14.00 uur tot 19.00 uur. Lokatie: De Wetteling te Venray. CASTENRAY 2 - HEYEN 4 3-1 (2-1) Doelpunten: 5. Thijs Arts 1-0; 12. Björn Vroemen 2-0; 40. Heyen 2-1; 91. Björn Vroemen 3-1. Kaarten: 61. Gele kaart (Heyen, Björn Vroemen) wegens onderling opstootje. Toeschouwers: 15. Opstelling: Jan van Rhee; Frank Janssen, Caro Versteegen (78. Henk Arts), John Revnders en Harold Jacobs: René Marcellis, Frank Weijs en Pepijn Houwen (68. Bas Geerets); Thijs Arts, Björn Vroemen en Marcel Dinghs (50.Gijs Dinghs). Stand bovenin: 1Stormvogels 4 (11-25); 2. Castenray 2 (11-24); 3. Geysteren 1 (11-22); 4. IVO 5 (11-19); 5. Heyen 4 (11-19). Door KEES JANSMA 6e KLASSE BG Castenray 2 haalde na de wedstrijd zondag opgelucht adem. Concurrent Heyen werd verslagen en het gat met de koploper gedicht tot één punt. De overwinning kwam slechts moeizaam tot stand. Heyen bood goed tegenstand en had lang uitzicht op een gelijkspel. Pas in blessuretijd werd de wedstrijd definitief beslist. Kaartenhuis In piaats van het gangbare zwakke begin begon Castenray dit keer de wedstrijd wel goed. Al in de vijfde minuut kwam ut twed op voorsprong. Een voorzet van Marcel - werd door de keeper niet klemvast gepakt en Thijs schoot de bal snoeihard uit de handen van de doelman de goal in. Niet lang daarna werd de voorsprong zelfs verdubbeld. Nadat de Heyense goalie eerst nog schoten van Marcel en Thijs kon keren, was hij het antwoord schuldig op de schuiver van Björn. Heyen leek rijp voor de sloop en Castenray zette nog maar eens aan om Heyen de nekslag te geven. De derde treffer viel echter niet en na een minuut of twintig stortte het kaartenhuis wat Castenray tegenwoordig vaak voorstelt, helemaal in. Heyen kwam steeds beter in de wedstrijd en werd steeds gevaarlijker. Een Heyense aanvaller meldde zich alleen voor Jan, maar deze redde bekwaam. Pal voor rust scoorde Heyeh dan toch de verdiende treffer. Bij een voorzet werd de spits volledig vrij gelaten en deze profiteerde hiervan door de bal mooi in de hoek te koppen. Wissels Na de rust pakte Castenray de zaken beter aan. De voorwaartsen van Heyen lagen aan de ketting bij de Castenrayse verdedigers. Toch bleef het nog lang spannend omdat Castenray de bevrijdende derde treffer niet maakte. Bas had een uitgekiende gelegenheid maar schoot de bal naast het verlaten doel. Een kwartier voor tijd viel Caro geblesseerd uit. Omdat de wissels op waren, schoot assistent- scheidsrechter Henk te hulp. Hij hees zich in de dug-out snel in een twee-tenue en viel verdienstelijk in. Uiteindelijk was het Björn die met een individuele actie de wedstrijd besliste. Hij zette zijn directe tegenstander te kijk en scoorde met een bekeken droge schuiver in de linkerhoek. Winterstop Coach van Osch toonde zich een tevreden man. In de slotfase had hij nog met een slimme tactische omzetting het uitvallen van Caro opgelost. "Deze overwinning is een stap in de goede richting. Als we komende zondag de inhaalwedstrijd tegen BW winnen, ga ik met een gerust hart de winterstop in." Castenray 2 wint weer

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 9