FANFARE DORPSKLANK Repetitie: Op donderdag 14 dec. a.s. is er repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. In verband met het a.s. kerstconcert hebben wij een gezamenlijke repetitie met de koren uit Castenray. Wij verzoeken dan ook iedereen tijdig aanwezig te zijn. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Piet Arts, tel.571525. Kerstconcert 17 dec.a.s. Op zondag 17 dec. a.s. houden wij ons traditioneel kerstconcert samen met de zangkoren uit Castenray in de Wis, aanvang 11 uur. Alle leden worden verzocht om 10.30 uur in uniform aanwezig te zijn. Het bestuur wordt op zaterdag om 13.00 uur, en op zondag 9.30 uur, in de zaal verwacht voor het inrichten en opsieren van de zaal- We wensen iedereen een stemmige kerstviering toe!!! Oud papier 30 dec.a.s.: Op zaterdag 30 dec., a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Wiel Dinghs, Hariet Hendrix en Elleke Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Voorlopig programma. 17 dec. Kerstconcert. 30 dec. Oud papier Helpers: Wiel Dinghs, Mariet Hendrix en Elleke Classens Opgeven kan nog t/m 21 december a.s. De jaarwisseling staat alweer bijna voor de deur. Gezien het succes van vorig jaar zal ook dit jaar weer een feest georganiseerd worden. Ook nu is er de mogelijkheid om vooraf te eten (dit in de vorm van een buffet). Tijdens de avond zorgt een discotheek voor gezellige muziek. Kaarten voor dit feest zijn tegen betaling in de café verkrijgbaar. Jac Truus A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7