Weekenddienst huisartsen Zaterdag 16 dec.: M. van Tiel, Stationsweg 60a, tel. 632800 Zondag 17 dec.: H. Schraven, Stationsweg 60a, tel. 632800 Zaterdag 16 en zondag 17 dec.: R. Keijzer, Litsenbergweg 20a, Ysselsteyn, tel. 541777 's morgens van 10.00 - 11.00 uur 's middags van 17.00 - 18.00 uur 5 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Welkom Deze week hebben we Steven Ho als nieuwe leerling ontvangen in basisgroep 1Wij wensen Steven en zijn ouders een fijne schooltijd toe op 'De Stek'. Ook is deze week Jeffrey Classens op bezoek geweest in basisgroep 2. Jeffrey zal straks in januari bij ons op school komen. Kerstbomen De kerstbomen staan inmiddels in de groepen. In de speelzaal hebben we naast de adventskrans nu ook een kerstboom staan. Dit kijkt best gezellig bij de adventsvieringen en volgende week bij de gezamenlijke kerstviering die we op vrijdagochtend houden. Meubilair In de begroting voor het jaar 2001 wordt nieuw meubilair opgenomen voor de groepen 3 tot en met 8. Momenteel hebben we gehuurd meubilair in basisgroep 4 en in het wissellokaal. Daarnaast zijn de leerlingensets van de basisgroepen 2 en 3 aan vervanging toe. In januari gaan wij als team naar de nationale onderwijstentoonstelling in Utrecht. Hier zullen wij met name kijken naar een nieuwe rekenmethode en nieuw meubilair. Strategisch plan Het strategisch beleidsplan van 'De Stek' (1997-2001) loopt ten einde. In dit plan wordt op hoofdlijnen het onderwijs kundig beleid, het personeelsbeleid en het kwaliteitsbeleid voor de komende jaren uiteengezet. Dit schooljaar zal er dus een nieuw strategisch beleidsplan voor de komende vier jaren gemaakt gaan worden. Dit plan zal gebouwd worden op de huidige stand van zaken. Het onderzoek van de inspectie, wat we onlangs gehad hebben, is daarbij een van de pijlers. Daarnaast worden ook een aantal teamvergaderingen aan dit plan gewijd. Het is van belang om met alle geledingen dit plan uit te werken en te voltooien. In 2003 komt er een nieuw schoolplan en zullen schoolplan en strategisch beleidsplan in elkaar opgaan. Team basisschool 'De Stek' Voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R. Gaheler, M. Lucassen, H. Schraven, F. Schmeetz, M. van Tiel, 1. van Tiel-Knoppen en J. Witgen: Voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver, P. Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors, G. van Loon, E. de Muinck-Keizer, M. van Straaten en J. de Vocht: Voor spoedeisende gevallen kunt u in het weekeinde bij genoemde artsen terecht:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 5