-18- FANFARE DORPSKLANK Werk en Vakmanschap 0800-werkvak 0800-9375825 Solliciteer I l jffil Repetitie Op donderdag 7 dec. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. I.v.m. het a.s. kerstconcert verzoeken wij iedereen zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Kun je niet, meldt je dan tijdig af bij Piet Arts, 571525 Kerstconcert 17 dec, a.s. Op zondag 17 dec. houden wij oruS traditioneel kerstconcert samen met de zangkoren uit Castenray; aanvang 11.00 uur in De Wis. We verzoeken iedereen deze datum vrij te houden. Voorlopig programma 17 dec. Kerstconcert 30 dec. Oud papier; helpers: Wiel Dinghs, Mariet Hendrix en Elleke Classens De lidbedrijven van Werk en Vakmanschap zijp7:^f op zoek naar vakmensen (aankomend tot leidinggevend) in de branches: Werk en Vakmanschap biedt je een arbeidsovereenkomst met uitstekende voorwaarden (scholing en opleiding, pensioen- en spaarloonregelingen etc.) Een arbeidsovereenkomst bij Werk en Vakmanschap is de ideale opstap naar zekerheid in de techniek. Heb je interesse in een baan bij je in de buurt, neem dan contact op met: of S Werk en Vakmanschap is een snelgroeiend landelijk samenwerkingsverband van meer dan 600 technische en industriële bedrijven. Werk en Vakmanschap neemt gemotiveerde vakmensen -in opleiding- in (vaste) dienst, schoolt hen en detacheert hen bij de lidbedrijven. Dit leidt bijna altijd tot een dienstverband bij een van de leden. metaal installatietechniek elektrotechniek procestechniek Onze medewerkers staan je graag te woord. tegelijk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 18