16- Rode rivalen gaan door de knieën Nadat we vrijdag goed aan onze team-spirit hadden gewerkt met behulp van sinterklaas waren we helemaal klaar gestoomd voor de wedstrijd van zondag. We moesten vroeg uit de veren, want om 10.00 uur moesten we het opnemen tegen de Red Devils uit Oostrum. Deze ploeg was zwaar gehandicapt, omdat het maar liefst een handvo basisspeelsters moest missen, wat ons natuurlijk goed uitkwam. Vivian begon bij ons op de bank en ook Rianne hadden we meegenomen ter versterking. Lonneke nam de plaats van trainer Jan in. Scheids Dukie was helemaal afgereisd uit Australië om de wedstrijd in goede banen te leiden. De Caselse aanval begon fel aan de strijd, maar wist maar niet tot scoren te komen e verdediging had de stop er goed op zitten. Na een goede tien minuten was het toch SSG1 (wij dus) die als eerste tot scoren kwam. Een mooi opgezet l-2tje tussen Loes en Luus zorgde ervoor dat laatstgenoemde scoorde. Loes was helemaal beduusd, vrijdag had ze immers nog aan sinterklaas verkondigd dat ze nooit scoorde. Het tegendeel bleek echter waar te zijn. Ook toe-moel-thuus-Luus vond dat het tijd werd om te scoren. Een fraaie uitwijkbal deed de bal in de korf belanden. De Red Devils zinden op wraak en wisten dan ook onze voorsprong te verkleinen (2-1). Net voor rust wist Eelke door samenspel met Winkel zonder 1, ons sate te stellen door van korte afstand de bal in de korf te leggen. In de rust werd besloten om onze kansen zorgvuldiger te benutten. Kansen waren er de eerste helft immers in overvloed, echter het afmaken bleef ver achterwege. Vivian liet de bank voor wat het was en nam in de tweede helft de plaats van Winke in. Luus had 'the point' goed begrepen. Voor het oog van haar kersverse (camera)man wist ze van afstand te scoren (4-1). Dukie, die af en toe met zijn gedachte nog bij de kangoeroes zat, kende Oostrum een straiworp toe, waaruit de 4-2 tot stand kwam. Vanaf dat moment waren de remmen van ons schonne team helemaal los. Eelke, die erg sterk speelde in de tweede helft, bekroonde dit door twee maal op rij te scoren. De eerste kwam tot stand in samenwerking met Speedy Con Kerstin. De volgende was een sneeky doorloopbal, die haar het derde doelpunt opleverde van deze wedstrijd (6-2). Ook Luus vond het weer eens tijd om haar gemiddelde op te vijzelen. Ze liet haar dorpsgenoten zien dat ze nog echt moi Blauw Casels bloed had. Deze waren hier echter me zo blij mee, zij hadden echter gehoopt dat haar bloed enigszins Devils Rood was gekleurd. Twee uitwijkballen gevolgd door een afstandsschot zorgden ervoor dat we uitliepen naar een 8-2 voorsprong. Maar liefst 4 doelpunten op naam van Luus. Sindy, die een prettige ervaring had beleefd op de schoot van de ietwat gele Sinterklaas, deed er nog eens een schepje bovenop en scoorde van afstand nummero 9 achter haar naam. De laatste vijf minuten werd Rianne gewisseld voor Home Alone Joan, die knap genoeg had van haar dame met springveren onder de schoenen. Rianne was haar meid goed de baas en maakte een prima invalbeurt. De 9-2 stand bleef gehandhaafd, waardoor we weer twee punten rijker zijn. Blij als een kip verlieten we het veld. Na nog enkele shotjes van ons Schön, Snel en Gezellig team door onze privé-cameraman, konden we zingend plaats nemen onder de douche. Volgende week spelen we om 11.10 uur in de Wetteling tegen het altijd taaie team de Peelkorf. We zullen ons dan voor de volle 200% moeten geven. We hopen op steun van jullie als supporter! Groetjes A A v 'i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 16