FANFARE DORPSKLANK Er zijn nog een aantal exemplaren van het jubileumboek van de Carnavalsvereniging te verkrijgen bij Ar ie Se ij kens, tel. 571397 Repetitie Op donderdag 30 nov. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. In verband met het a.s. kerstconcert verzoeken wij iedereen zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Piet Arts, tel.571525. Kerstconcert 17 dec.a.s. Op zondag 17 dec. a.s. .houden wij ons traditioneel kerstconcert samen met de zangkoren uit Castenray in de Wis. We verzoeken iedereen deze datum vrij te houden. Oud papier 30 dec.a.s.: Op zaterdag 30 dec., a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Wiel Dinghs, Hariet Hendrix en Elleke Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Aanmelding Hafa-opleiding studiejaar 2001 Ben je muzikaal, wil je slagwerk of een blaasinstrument leren bespelen en ben je van plan serieus te oefenen, dan kun je je nu aanmelden voor een HaFa-opleiding, die in januari 2001 begint. Een vooropleiding IVM wordt wel aanbevolen. Aangezien fanfare Dorpsklank het belangrijk vindt, dat iedereen de kans moet krijgen om een instrument te leren bespelen, worden de kosten van de opleiding t/m het A-diploma door de fanfare betaald. Na het behalen van het A-diploma kun je als volwaardig lid meespelen in de fanfare. Voor onze vereniging is het ontzettend belangrijk dat er nieuwe leden bijkomen, die er plezier in hebben samen muziek te maken. Het maakt niet uit of je jong bent of iets ouder. Denk er eens over na!! Heb je interesse, geef je dan voor 5 dec. a.s. op bij Mariet Hendrix-Vervoort, tel. 571792 Een boekje met cursussen in het cursusjaar 2001 kun je daar ook ophalen. Heb je nog vragen dan kun je voor meer informatie ook terecht bij John Versteegen, tel. 571553. Voorlopig programma. 17 dec. Kerstconcert. 30 dec. Oud papier Helpers: Wiel Dinghs, Mariet Hendrix en Elleke Classens

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15