8 Op zoek naar een kadootje voor sinterklaas of kerst? De videoband "Castenray leeft" is nog te verkrijgen bij Piet Arts voor f 25,-- Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. C.V. "De ScJxJiaseknuppels" Secretariaat: M. Dinghs Tunnelweg I 5811 AS Castenray Tel: 0478-571779 C.V. de "Schanseknuppels" De viering van het 4 x 11 jarig jubileumfeest is weer voorbij. Het jubileumfeest begon met een H mis, een reünie met de oud leden van de carnavalsvereniging en de presentatie van het jubileumboek. De dag er na werd het boek aan de Caselse gemeenschap gepresenteerd. Zaterdag j.l. heeft de receptie plaats gevonden die door zeer veel zusterverenigingen en dorpsgenoten werd bezocht. Op de receptie kregen het bestuur en de leden o.a. van de ouderenvereniging lange witte sjaals aangeboden zodat ze tijdens de optocht met carnaval op de prinsen wagen het niet meer zo koud zullen hebben. Dit jubileumfeest is voor de carnavalsvereniging een van de hoogtepunten uit haar bestaan en we zullen er altijd met veel plezier aan terug denken. De C.V. is hierdoor gesterkt, en wil dan ook met veel enthousiasme, dit stuk volkscultuur voor de Caselse gemeenschap in stand houden. De c.v. wil dan ook iedereen bedanken die, in welke vorm dan ook, heeft meegewerkt aan het welslagen van dit feest. Wij wensen iedereen prettige feestdagen toe en ene goede vastelaovend sameen nog veul mieër. Namens bestuur en leden van C.V. de "Schanseknuppels" Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stueadoorwerk - metselwerk tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 10