-9- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Sint Nicolaas Zondag 26 november verwachten we de Sint en zijn Pieten in "De Wis". Om 14.00 uur verzamelen we ons bij het gebouw van de Boerenbond, aan de Lollebeekweg, vanwaar we met de Sint en zijn gevolg naar "De Wis" vertrekken. Het feestprogramma voor de Sint begint om 14.30 uur. Bij regenweer komt de goedheilig man rechtstreeks naar "De Wis". Dinsdag 5 december brengt hij een bezoek aan onze schooi. Zilveren Muis Marlou Saris heeft de Zilveren Muis gewonnen. Woensdag 22 november krijgt zij deze prijs uitgereikt door Elisabeth Mollema (schrijfster). De Gouden Muis is een internetproject over kinderboeken en kinderboekenschrijvers en is mede een initiatief van de Stichting Lezen. De kok van de koning De kok van de koning maGk+e alieen honing, en dat lust de koning niet. hij lust alleen een bakje friet. De kok van de koning kreeg daarom nooit een beloning, dus liep hij weg van het kasteel en kocht twintig zakken meel. Nu maakt hij daarvan altijd brood, maar een enkele keer in nood, als de nar zingt, een lied, krijgt de koning zijn bakje friet. landelijke vereniging voor onfwikkellngs-. gedrags en leerproblemen Balans Balans organiseert op donderdag 30 november a.s. van 13.15 to 15.00 uur een KOFFIEMIDDAG op Focus, Groenewoltsepad 2, 5801 AP Venray. Ouders kunnen op deze middag met eikaar en met mensen van Balans ervaringen uitwisselen. Er zijn geen kosten aan verbonden, alleen voor de koffie vragen ze een kleine vergoeding. U bent van harte welkom. Contactpersoon: Mw. H. Gijzen, 077 477 32 63. Computers Onze school is nog op zoek naar computers. Misschien zijn er nog bedrijven of gezinnen die er een hebben staan en hem graag aan ons willen geven. Om met onze software uit de voeten te kunnen hebben we minimaal een pentium 100 nodig. Schoolbord Uit een van onze lokalen hebben wij een bord (2,00 x 1,00 m) verwijderd omdat het licht beschadigd was. Dit beschadigde deel, met de wandbevestiging, kan wellicht nog door iemand in Castenray gebruikt worden. Heeft u interesse, neem dan even contact met ons op. Team basisschool "De Stek" Het gedicht van Marlou is ook te vinden op het internet, onder www.goudenmuis.nl balans

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 9