7. Sluiting Elk kind wil het Zelfs volwassenen doen het volop! Zeer ruim op voorraad 4 5. Bespreking gemeente Venray De Horsterweg zal in januari 2001 aan de gemeente worden overgedaan. Daarna zullen bij de ingangen naar de bebouwde kom snelheidsremmende plateaus worden aangebracht. Openbare verlichting; binnenkort wordt hierover overleg gepleegd. Lichtmast bij T-kruising Castenrayseweg - Lichtenbergweg is aangevraagd. Sfeerverlichting en vlaggenmast dorpsplein worden door gemeente en Essent geplaatst. Zitbank Leikeswei wordt vervangen; picknicksets bij kapel Oosterbosweg en Oirloseheide worden in het voorjaar 2001 vervangen; bij het kruis Castenrayseweg - Klein Oirlo komt ook een picknickset en een grotere afvalbak 6. Rondvraag Op het speelveldje "De Tunnel" ligt regelmatig hondenpoep. Hondenbezitters worden vriendelijk, doch zeer dringend gevraagd hun hond elders uit te laten; men is echter van mening dat deze overlast wordt veroorzaakt door loslopende honden. Iedereen wordt daarom verzocht zijn/haar hond aangelijnd uit te laten. Het speeltoestel met de schuine driehoeken op dit speelveldje zal worden verplaatst. De combinatie van dit toestel met de rekstok levert gevaarlijke situaties op Bij sportpark "Heesakker" wordt aan beide zijden van de weg geparkeerd; dit veroorzaakt problemen voor met name bredere voertuigen. Bij de gemeente zal worden gevraagd een eenzijdig parkeerverbod in te stellen. Buurtvereniging "Casele vur-uut" heeft op 29 oktober jl. onder leiding van de boswachter de Caselse Vennenrout gelopen; 30 personen hebben van deze wandeling genoten. Het uitbaggeren van de Caselse Vennen door Staatsbosbeheer zal in 2001/2002 gebeuren De voorzitter sluit de vergadering. Hij dankt ieder voor de inzet en wenst allen welthuis. Volgende vergadering 27 november 2000. super sterk met gelagerde wieltjes super prijs oj> r^- t De perfecte step Nu F 99,-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 4