Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 30 oktober 2000 in café Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening CAS^ Aanwezig: R. Cox, R. Saris, B. Strijbos, H. Theeuwen, L. Vroemen Afwezig: A. Classens, M. Seijkens De voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen vergadering 25 september 2000 Deze worden goedgekeurd en door voorzitter en secretaris ondertekend. 3. Verslag dorpsradenoverleg 2 oktober 2000 Tijdens deze vergadering is de heer W. Sassen, openbare werken gemeente Venray, aanwezig. Hij legt de nieuwe werkwijze uit tussen gemeente en dorpsraden. Alle lopende zaken zullen in een totaaloverzicht worden verwerkt met voortgangscontrole en datum waarop deze zaken moeten zijn afgehandeld. In Castenray wordt al sinds augustus jl. volgens deze methode gewerkt. De heer H. Philipsen, bestuurslid LVKK over toekomst kleine kernen. De LVKK is een vereniging die de kleine-kernenproblematiek op landelijk niveau behartigt. Het bestuur wil een Limburgse afdeling oprichten. Men vraagt zich af wat de meerwaarde is van een landelijke overkoepelende organisatie als we onze eigen gemeente nog niet eens onze problematiek duidelijk kunnen maken. Castenray mag met geld uit het Dorpenfonds een nieuwe vlaggenmast en enkele sfeer lantaarns plaatsen op het dorpsplein. H. Muijsers, dorpsraad Merselo en L. Vroemen, dorpsraad Castenray, hebben zitting in een klankbordgroep over het milieu; men discussieert o.a. over leefbaarheid en over wonen en werken in stad en dorp om zodoende tot één milieuplan te komen. 4. Ingekomen stukken en mededelingen Inrichting "Vogelplein"; op 9 oktober jl. is een info-avond geweest voor omwonenden; op 28 oktober jl. is een bezoek gebracht aan de soosavond voor 12-plussers; door de werkgroep zal een begroting worden gemaakt. Nadere berichten zullen in De Schans vermeld worden. Presentatie boek 4x11 Carnavalsvereniging; dit boek zal op zondag 12 november a.s. aan de voorzitter van de dorpraad worden uitgereikt. De receptie van de jubilerende carnavalsvereniging zal door de dorpsraad worden bezocht Sint Nicolaas zal op 26 november a.s. door H. Theeuwen worden verwelkomd bij de Wis De vergaderdata voor 2001 staan in De Schans vermeld. Infoborden; deze zullen medio november 2000 klaar zijn ter inzage. B W bezoek 2001waarschijnlijk op 28 mei 2001 Enquête woningbehoefte: deze wordt verschoven naar 2002; dan zijn hopelijk fase I en II van het bestemmingsplan uitgevoerd en is er mogelijk meer bekend over het verdere verloop van fase III binnen dit bestemmingsplan In januari 2001 zal er géén nieuwjaarsreceptie worden georganiseerd; men is van mening dat de nieuwjaarsreceptie 2000 eenmalig is georganiseerd bij gelegenheid van het nieuwe millennium. qJVvO 'o r

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 3