7 R.K. Basisschool Vb Stek' Castenray Schoolfoto en bewolking Afgelopen maandag heel vroeg belde de schoolfotograaf ons. Hij vond het zonde om een schoolfoto te maken in verband met het licht op het vroege tijdstip van negen uur. Bovendien was het erg bewolkt en dus donker weer. Afgesproken is om een nieuwe afspraak te maken, rnaar nu op een middag. Wanneer dat zal zijn hoort u nog van ons. Administratief medewerkster/conciërge We zijn heel blij met het feit dat mevrouw Riky Saris bereid is om ons als team te komen ondersteunen. Zij gaat dit doen op vrijwillige basis op de maandagmiddag, de woensdagochtend en binnenkort ook de vrijdagmiddag. In overleg met haar gaan we een :akenpakket opstellen, waarbij we denken aan kopieerwerk, verzorging vai de abonnementen van de jeugdtijdschriften en andere mogelijke zaken. Bezoek fanfare Afgelopen vrijdag was de fanfare op bezoek in groep 5/6. Dit was een mooi gebeuren voor de kinderen en de meester. De dirigent en de voorzitter gaven uitleg over hun vereniging en over de muziekinstrumenten. Er werd een vrolijk muziekstukje gepresenteerd en kinderen mochten blazen op de instrumenten. De kinderen bliezen om het hardst. Het leukste was nog wel de ge zelligheid en de leuke sfeer, waarin alles werd gebracht. Voor ons was het zeker de moeite waard en voor herhaling vatbaar. 'Samen muziek maken' is een waardevol gebeuren. Werken in er rondom 'De Stek' Afgelopen zaterdag was het druk in en rondom de school. Met een vrachtauto van een van de ouders we^d een bord en een grote kast aangevoerd. We hadden zelfs hulp uit Ysselsteyn. De conciërge van basisschool Sint Oda hadden we ingehuurd voor het monteren van het schoolbord. Ook Ben Ruhl was weer aanwezig om een helpende hand toe te steken. Samen met Hans Camps werd het karweitje geklaard. Buiten waren ouders bezig met het monteren var de nieuwe bankjes, 's Middags werd er rondom de school gewerkt. De goten werden geveegd. En op het einde van de middag lagen de tuin en de speelplaats er weer netjes bij. Sint Nicoiaan oo school en in 'De Wis' Zondag 26 november verwachten we Sint met de schoolkinderen in 'De Wis'. Op 'De Stek' zal de goedheilig man op dinsdag 5 december aanwezig zijn. Nascholing Binnen het orderwijs en binnen SKPOV neemt nascholing en blijven leren een zeer belangrijke pl aats in. Teamleden volgen opleidingen en cursussen. Zo volgt Mariet momenteel een opleiding die gegeven wordt aan de universiteit Nijmegen en is Louis volgende week twee dagen (20/21 november) op cursus in Zeddam. Rapporten Vrijdag 17 november krijgen de kinderen van groep 4 tot en met groep 8 de rapporten mee naar huis. De tien-minuten-gesprekken zijn op woensdag 22 november en donderdag 23 november aanstaande. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7