-3- OUDERRAAD Mededelinger Ouderraad Basisschool de Stek Castenray. Enveloppenactie Sinterklaas Vacatures. Bij deze Schans t-eft u weer de enveloppen aan voor onze jaarlijkse actie voor Sinterklaas. De opbrengst wo: dt gebruikt voor de organisatie van het bezoek van de Sint aan Castenray. En dezer dagen w orden de zakjes weer bij u opgehaald. Bij voorbaat dan! voor uw gift. Ellie Bongers gar t het brigadieren verzorgen en Pieter Snellen neemt de taak van vice-voorzitter op zich. Verslag vergadering ouderraad. Ons is gevraagd of het niet mogelijk is om een klein verslag van de vergadering in de Schans te plaatsen. Dit willen wij graag doen. Bijgaand het eerite beknopte verslag van onze vergadering van 7 november 2000. Aanwezig de vol edige OR, de volledige MR en vanuit het team Louis Koppes en Riet Peeters. 1Opening. - De voorzitter heet iedereen van harte welkom. 2. Notulen vorige vergadering. - Het reglement van de ouderraad hebben we v.w.b. tekst opgefrist, dit is vanuit het SKPOV geen probleem. - Op school is de cv-ketel inmiddels vervangen en is een nieuwe fietspomp aangeschaft. - Elly Philipsen heeft vanuit de OR zitting genomen in de MR. 3. Ingekomen stukken. - Verslagen oi tvangen van vergadering MR. - Uitnodiging ontvangen voor 4 x 11 van de Carnavalsvereniging. - Verzoek ontvangen voor plaatsing van verslag ouderraad in Schans. - Bezwaar ont zangen over tuinierwerk door ouder. Louis neemt contact op met betreffende. - Beste Knupf el, xxxxxxxxxx voorgedragen. 4. Clustering bas sscholen Oirlo - Castenray bestuurlijk niveau. - Werkgroep opgericht. Doel van de clustering moet zijn een kwalitatieve verbetering van het onderwijs door verbetering an de omstandigheden van het personeel en de kinderen. Als blijkt dat dit niet gerealiseerd wordt middels clustering gaat het niet door. Ook als beide scholen uiteindelijk niet willen gaat het niet door. Op de volgende vergadering komt dit punt weer aan de orde. 5. Algemene punten. - Vacatures opvullen, Brigadieren gaat Ellie Bongers doen en taak vice-voorzitter neemt Pieter Snellen op zich. - Sinterklaasv ering. Alle benodigde activiteiten worden besproken. - Kerstviering, idem. - Thema-avond en vragenuurtje, Hans zal informeren over de voortgang en de datum. 6.Punten onder vijsteam. - Inspecteur obezoek geweest, men was tevreden. - Diverse werkgroepen opgericht, herinrichting school, omgaan met verschillen, nieuwe rekenmethode en ICT. - Schoolplan, moet gemaakt gaan worden. 7. Rondvraag wat er verder ter tafel komt. - Het valt op dat kinderen vaak een vreemde schrijfhouding en manier van pen vasthouden hebben. Louis onderkent dit, is aandachtpunt voor het team. 8. Sluiting, - Lange vergadering, 23.30 uur! - Volgende vt rgadering 9 januari 2001 Pieter Snellen, secretaris Ouderraad, 8 november 2000.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 3