Venijn van zeer slechte wedstrijd zit achterin het staartje Het blijft dringen bovenin de 6C klasse BG. Maar liefst 6 teams hebben tussen de 16 en de 19 punten. Om bij de kampioenskandidaten te blijven horen, moet er dus keer op keer gewonnen worden. Na het resultaat van zondag bevindt Castenray zich met 18 punten op de derde plaats, met één punt minder dan de koploper. Castenray heeft echter nog een inhaalwedstrijd tegoed. Penalty De tegenstander van afgelopen zondag, Wanssum, heeft de weinig benijdenswaardige rol om als rode lantaarndrager te fungeren. Grote kans dus op onderschatting, wat dan ook gebeurde. Wanssum ontpopte zich gedurende de wedstrijd als meer dan gelijkwaardige tegenstander. Ondanks het slappe begin, kwam ut twed toch op voorsprong. Frank snelde het strafschopgebied in en zijn directe tegenstander trok aan de noodrem. De duidelijke penalty werd toegekend door de scheidsrechter, die zich niet van de wijs liet brengen door het quasi-onschuldige gedrag van de boosdoener. Caro nam de taak op zich om dit buitenkansje te verzilveren. Hij stuurde de keeper naar de verkeerde hoek en schoot Castenray naar een voorsprong. Dit leek een verlammend effect te hebben op Twee, want de rest van de eerste helft werd in een traag tempo uitgespeeld. Wanssum was niet echt bij machte om een kans te creëren en Castenray miste een paar hele goede. 1 hijs wachtte in kansrijke positie te lang en schoot tegen de uitblinkende doelman. Bevrijding De tweede helft zou het tweede het wel even recht gaan zetten. Op twee goede kansen voor Marcel, die hij allebei jammerlijk miste, na, kon het echter niets in de melk brokkelen. Castenray hoopte tegen het einde van de wedstrijd om de minimale voorsprong te behouden maar kreeg het deksel op de neus. Uit het niets stond Wanssum op gelijke hoogte en het leek er eerder op dat Wanssum nog een keer zou scoren dan Castenray. Totdat Thijs zich met de score ging bemoeien. Hij haalde aan de linkerkant de achterlijn en zette snoeihard voor. De hak van de laatste man toucheerde de bal net genoeg om hem in de verre hoek te doen belanden. Deze treffer werd luidruchtig gevierd en had een bevrijdende uitwerking op Castenray. Nadat Marcel eindelijk wel scoorde in kansrijke positie, maakte Pepijn met een onhoudbaar schot uit de tweede lijn uiteindelijk de vierde treffer. Geduld Coach Ron van Osch was mild in zijn oordeel. "Ik weet wel dat dit geen goede of mooie wedstrijd was, uiteindelijk telt vandaag toch het resultaat. We hebben niet de kop verloren maar geduldig afgewacht en alsnog keihard toegeslagen," aldus van Osch. De coach vergat hierbij dat er een portie geluk aan vooraf was gegaan. Zondag wacht op de zeer vroege morgen als tegenstander Venray, wat na een flitsende seizoensstart, het spoor nu bijster lijkt te zijn. ciro^Versteegen (46 Björn Vroegen) en Ruud van Gaal; Pepijn Houwen, Thijs Arts en Marcel D.nghs. Door KEKS JANSMA 6e KLASSE BG Na twee weken rust leek C astenray het voetballen verleerd te zijn. In een bar slechte wedstrijd werden op de valreep toch nog de broodnodige volle drie punten binnengehaald. Castenray 2 'dieken bout'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 18