16 Voor de feestdagen hebben wij mooie pakketten met een blijvend aandenken, natuurlijk ook uit de regio. Bel voor info: 06-53210054 Openingstijden: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 13.00-17.00 uur. Of na telefonisch overleg. U vindt ons in Meerlo vanaf de brug bij zaal 't Brugeind de Veestraat in, 1 km weg volgen: Heesweg 9. S 0478 697271. aandachtspunten en ontwikkelingspunten voor'De Stek' aangegeven, waar wij voor de komende jaren mee aan de slag kunnen. Tentoonstelling Het leek ons interessant om u op de hoogte te brengen van de tentoonstelling 'Elektriciteit: wat zit er achter het stopcontact', welke in het museum van Bommel van Dam in Venlo tot en met 3 december te zien is. In deze leerzame en vooral ook speelse, leuke en interactieve tentoonstelling staat het verschijnsel elektriciteit centraal. Kinderen wandelen in een reuze gloeilamp en ontdekken spelenderwijs hoe een elektrische motor werkt. Zij onderzoeken waar stroom vandaan komt, wat de gevaren van elektriciteit zijn en hoe het lichaam een geleider is van elektriciteit. Fanfare in basisgroep 3 Vrijdagmiddag om twee uur komen leden van fanfare "De Dorpsklank" in de klas van groep 5 en 6. Zij zullen instrumenten laten zien en horen. Kinderen mogen vragen stellen en wie weetmisschien wel blazen op een instrument. Wij zijn reuze benieuwd!!! Soeelolaatscommissie De oude bankjes zijn gesloopt en de eerste vier bankjes staan er al weer. Ze zijn gemaakt van mooi robinia hout. Het is een secuur en arbeidsintensief werk om de banken met elkaar te verbinden en goed te verankeren. Zo zal er toch nog wel even werk zijn voordat alle bankjes op hun plaats staan. Team basisschool 'De Stek' Wij zoeken 20 mensen met Goede sociale vaardigheden Zakelijk inzicht Doorzettingsvermogen die van huls uit zelfstandig willen werken fulltime/parttime met Hlgh-Tech voedings supplementen en/of Personal Care produkten. Wij zijn op zoek naar serieuze mensen met een Life-Style Visie. v*'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 16