15 Basisschool 'De Stek' De voortgang van de herinrichting van de school De afgelopen week zijn er nieuwe kasten gekomen voor groep 8. Meester Marcel heeft ze samen met kinderen van zijn groep in elkaar gezet. Ook op andere plekken in de school is het een en ander veranderd. Zijn er kasten verplaatst en opnieuw ingeruimd. Binnenkort gaan we ook met behulp van ouders een bord verhangen en een ander (tweedehands bord) ophangen. Schoolfoto met alle kinderen en juffen en meesters Maandag 13 november om kwart voor negen is de schoolfotograaf er om een foto te maken waar alle kinderen en leerkrachten van 'De Stek' opstaan. Ook worden er dan nog foto's gemaakt van kinderen die de vorige keer ziek waren of van kinderen waarvan de foto de vorige keer mislukt is. Onderhoud rondom de school Zaterdag 11 november wordt er door ouders weer meegeholpen bij het onderhoud. Deze zaterdag zijn de vader of moeder van de volgende kinderen aan de beurt: Stan Bongers, Inge Classens, Roy Donders, Chris Janssen, Lisanne Peeters, Kim Seijkens, Brian Sommers, Moniek Janssen, Ruud Seegers en Susan Stiphout. Marcel Nijs zal namens het team aanwezig zijn. Eerste H. Communie De datum voor de Eerste H. Communie is zondag 29 april geworden. Bezoek van inspectie Afgelopen maandag heeft mevrouw Linda van den Bosch, inspecteur van het basisonderwijs, een bezoek aan onze school gebracht. Zij werd daarbij vergezeld door de heer Ben de Goey, inspecteur in opleiding, 's Morgens zijn zij in alle groepen geweest en hebben zij lessen taalontwikkeling, begrijpend lezen en rekenen gevolgd, 's Middags werden gegevens van toetsen (Cito-eindtoets) ingezien en gesprekken gevoerd met individuele teamleden, zoals o.a. Mariet (coördinator leerlingenzorg) en Louis. Om 16.00 uur was er een gezamenlijke nabespreking van het inspectiebezoek. Hierbij waren mevrouw Yvonne Raaijmakers (bovenschools directeur) en de heer Ger Mous (onderwijskundige zaken) van de SKPOV en regio aanwezig. Van dit bezoek wordt een rapport opgesteld en aan ons toegezonden. Dit rapport bevat de waarderingen, de conclusies en de afspraken die de inspectie met onze school heeft gemaakt. Wij als team hebben vervolgens een termijn van vier weken om (als daar aanleiding voor is) op het rapport te reageren. Na deze termijn beschouwt de inspectie het rapport als definitief; het bevoegd gezag en de medezeggenschapsraad krijgen dan een exemplaar toegezonden. Dertig dagen na het verzenden van het definitieve rapport aan het bevoegd gezag maakt de inspectie het rapport openbaar en is het voor u als ouders in te zien. Dit gebeurt door het plaatsen van het rapport op de internetsite van de inspectie (http://www. owinsp.nl). Wij als team kijken met een tevreden gevoel terug op dit inspectiebezoek. In de nabespreking werd 'De Stek' voor ons herkenbaar omschreven. Ook werden er x

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15