Basisschool 'De Stek' ZWA Werkgroep schoolomaeving De werkgroep schoolomgeving heeft een aantal prachtige nieuwe bankjes voor de speelplaats van onze school. Deze worden zaterdag 4 november op de speelplaats geplaatst. Vrij wilHoers werk Op school zijn allerhande klussen te doen. Als team zijn we enorm blij met Hans Camps die regelmatig het een en ander maakt en repareert. Om even een voorbeeld te geven wat er zoal de afgelopen weken door Hans gedaan is: reparatie van speelschuttingen, kapstokken, lampen, buitenbei, stoelleuningen, huishoudtrap, doorlopende WC, verstopte watertoevoer vaatwasser, kapotte trekstang speelkar kleuters e.a. maken van: afritten bij dorpels voor schooltv., deurdranger, bevestiging van getallenlijn, isoleren en dichtmaken van opening op zolder en ophangen van prikborden, gordijnrails e.d. halen van materialen zoals contactdozen, TL-buizen, starters, e.d. Kortom enorm veel werk wordt voor ons als leerkrachten door Hans uit handen genomen. Wij zijn geweldig blij met zijn inzet. Op zoek naar Soms is het erg druk op school met allerlei randzaken. Daarom zijn we op zoek naar een vrijwilliger die tijdens schooltijden gedurende misschien twee of drie dagen een aantal uren de school een helpende hand zou willen toesteken. Op school zijn er zo een aantal knelpunten, waar extra hulp goed van pas zou komen. Zo hebben we kopieerwerk, kaftwerk, bijhouden materialen, registratie boeken, verwerken bestellingen, administratie van allerlei nevenactiviteiten, zoals bijvoorbeeld schoolfoto's en jeugdtijdschriften en nog allerlei andere vaak kleine zaken. Wanneer u interesse, belangstelling heeft neem dan eens contact op met Louis Koppes of met een van de andere teamleden. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7