-5-
55
L.V.B.
Dropping 8 november a.s.
Op 8 november a.s. houden we weer onze jaarlijkse dropping (oriëntatietocht). We vertrekken
met eigen vervoer om 19.30 uur bij de kerk naarHet is aan te bevelen om een heel
goede zaklamp mee te nemen!!!! Dus dames, hou je van spanning en avontuur, geef je dan op
t/m 5 november a.s. bij Annie Lenssen, tel. 571839 of Franzis Classens, tel 57P01
bigen bijdrage f 10,- p.p.
We wensen jullie alvast veel plezier!Groetjes, het bestuur.
Samenwerkende
Jeugdafdeling
SV Castenray-SV D.I.S.
6
l itslaggn cpmpetitle Zaferdag 28 oktober:
Ujtslag:
D.I.S
A-l-America A-l
afg.
D.I.S.
B-l-Vitesse'08 B-2
afg.
D.I.S.
C-l - Lottum SV C-l
afg.
D.I.S.
D-l-Wittenhost D-3
11-1
D.I.S.
D-2- IVO D-3
6-2
D.I.S.
E-l- Mcterik E-l
2- 10
D.I.S.
F.-2- Milsbeek E-2
1 -11
D.I.S
F-l- America F-l
6-1
D.I.S.
F-2- Vitesse '08 F-2
0-6
Ysselsteyn
F-2- D.I.S. F-3
15-0
D.I.S.
F-4- Ysselsteyn F-3
6-2
1 legelsom
F-3- D.I.S. F-5
4-1
Proeramma comoetitie Zaterdag 4 november:
AabYpng: VertWk;
134712 Oostrum
A-l -D.I.S. A-l
15:00u
14:00u
135227 Venray SV
B-3 - D.I.S. B-l
14:45u
13:45u
136276 Ysselsteyn
C-2 - D.I.S. C-I
12:30u
U:45u Aanvangsuur gewijzigd!!!
137859 VcnraySV
D-5 - D.I.S. D-l
09:30u
08:30u
D.I.S.
D-2 - Vrij
140062 Venray SV
E-3 - D.I.S. E-l
09:00u
08:00u
140557 Volharding
E-4 - D.I.S. E-2
11:00u
10:15u
143503 Blerick
F-2 -D.I.S. F-l
10:00u
09:15u
143571 Montagnards F-2 -D.I.S. F-2
10:30u
09:45u
143682 D.I.S.
F-3 - WittenhorstF-5
ll:15u
143944 SVEB
F-2 - D.I.S. F-4
10:00u
09:15u
143946 D.I.S.
F-5 - America F-3
11:1 Su
Rilden:
A-i: Oostrum:
Fiets
B-l: Venray:
Fiets
C-l: Ysselsteyn:
Kusters(St)-Verhaeg-HeIdens-Leider
D-l: Venray:
Fiets
E-l: Venray:
Fiets
G-2: Vierlingsbeek:
Arts-Pecters(Sander)-Marcelis
I--1: Blerick:
Hellegers-Voesten
F-2: Bergen:
Tacken-Huijbers
F-4: Broekhuizenvorst: Houwen-Strijbos(Martijn)
Proeramma competitie Zaterdae 4 november:
Aanvang; Vertak;
134719 D.I.S.
A-l - BW '27
A-l
14:30u
135235 D.I.S.
B-l - Wittenhorst
B-2
14:00u
136283 D.I.S.
C-l - America
C-l
13:00u
137867 D.I.S.
D-l -SSS 18
D-2
09:00u
137933 D.I.S.
D-2 - Montagnards
D-2
11:00u
140070 D.I.S.
E-l -Kronenberg
E-l
09:15u
140565 D.I.S.
E-2 - Oostrum
E-3
09;30u
143509 D.I.S.
F-l - Hegelsom
F-l
09:00u
143575 D.I.S.
F-2 - Milsbeek
F-I
10:45u
143687 Merselo
F-l -D.I.S.
F-3
09:30u 08:45u
143950 D.I.S.
F-4 - TOP '27
F-2
1 l:30u
143952 Oostrum
F-3 - D.I.S.
F-5
09:00u 08:15u
Riiden:
F-3: Merselo:
Janssen (Thijs)-Bongers
F-5: Oostrum:
jacobs (Wessel)-Stiphout
jf