-22- V 4' Scorend vermogen derde elftal blijkt wassen neus CASTENRAY 3 - Swolgen 3 4-3 (3-1) Doelpunten: 8. Swolgen; 22. Frank; 27. Leo; 34. Luc; 66. Martijn; 77. Swolgen; 87. Swolgen. Kaarten: geen. Toeschouwers: 11. Door KEES JANSMA 6e KLASSE BJ Het derde elftal heeft afgelopen zondag zijn 2e overwinning behaald. Tegen Swolgen maakte Casten ray een uitstekende indruk, echter het scorend vermogen bleek miniem. Daardoor kwamen Swolgen èn uiteindelijk Castenray goed weg met een 4-3 uitstand in het voordeel van ut derd. Rellen De wedstrijd was nog niet begonnen en de eerste rel was al een feit. Een niet nader te noemen speler was disciplinair geschorst vanwege schending van de clubregels. Deze speler meende echter een hetze tegen zijn eigen persoon te zien en ging tevergeefs in verweer. Ondanks dit turbulente voorafje was het derd niet uit goede doen. Vanaf het begin waren er volop kansen maar het was Swolgen dat de score opende. Er werd dankbaar gebruik gemaakt van een blunder in de defensie en Castenray keek voor de zoveelste keer dit seizoen tegen een achterstand aan. Daar werd al snel iets aan gedaan. Frank pikte een bal op bij de rand zestien en joeg hem langs de keeper. Leo zette Castenray daarna op voorsprong. Hij maakte een ouderwetse frommeigoal. Als Luc iets minder vaak buitenspel had gestaan, was de score voor rust nog veel hoger opgelopen. Maar uiteindelijk vond ook hij het net nadat hij voor de vijfde keer alleen op de keeper af mocht gaan. Kansen Castenray bleef de derde helft kansen creëren. Speler/coach René maakte zijn comeback en vierde dit bijna meteen met een doelpunt. Na de wedstrijd toonde René zijn gemengde gevoelens; "Maak ik die goal dan gaat het lekker. Maar de uitblinker van deze wedstrijd was de keeper van de tegenstander." Daar had de coach gelijk in. Meer dan een half dozijn goede kansen die het derd in de tweede helft kreeg werden door de doelman van Swolgen vakkundig onschadelijk gemaakt. Op een solo van Martijn had hij echter geen verweer. De oogklep-aanvaller van Castenray schoot de bal prachtig voorbij de keeper in de korte hoek. Rode lantaarn Na deze wedstrijd staat het derd een flink eind van de rode lantaarn plaats af. De blik wordt vanaf nu omhoog gericht volgens de spelers. Komt allen zondag kijken of het bluf is of toekomstmuziek. •9 Derd wint 'gewoon' weer

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 22