KORFBAL OUDERENBOND s L.V.B. Intratuin donderdag 23 november a.s. voormiddag De ouderenbond heeft een uitnodiging aangenomen om met onze afdeling een bezoek te brengen aan de najaars- en kerstshow en verder alles wat Intratuin te bieden heeft. Er wordt een rondleiding gegeven; hieraan zijn geen onkosten verbonden en een kop koffie of thee in het tuincafé is gratis. Wij moeten wel doorgeven met hoeveel deelnemers we komen, daarom vragen we aan U: geef u op voor deelname en geef aan of u met de auto andere deelnemers mee kunt nemen, of dat u als deelnemer met iemand mee wilt rijden. Opgeven bij Mie Thielen, tel. 571340 Nel Cox, tel. 571589; opgeven tot 20 november a.s. Kerstviering 2000 Ook dit jaar organiseren we in samenwerking met de L. V B onze kerstavond. De voorbereidingen zijn in volle gang en het belooft weer een sfeervolle viering te worden. Deze viering vindt plaats op 20 december 2000; nadere informatie volgt nog, maar houdt u deze datum en avond vrij Adventskrans maken 22 november a.s. Op 22 november a.s. gaan we onder leiding van Miriam van Meyel zelf een sfeervolle adventskrans maken. Aanvang 20.00 uur in De Wis. S.v.p. zelf meebrengen: veel dennengroen en 6 meter wit - paars of rood lint van 2 cm breed Wil je een liggende krans maken, is het lint natuurlijk overbodig. Afhankelijk van het aantal dames die zich hiervoor opgever, zal de eigen bijdrage tussen de f 12,50 en f 14,-- bedragen. Opgave t/m 14 november a.s. bij Roos Vullings, tel. 571923. Groetjes, het bestuur. UITSLAGEN ODOSD1-D1 2-0 Cl-OlvmpiaCI 0-10 B1 - De Treffers. BI 1-7 A - De Kraanvogels Al 1-3 Wittenhorst - recreanten 9-2 Binnencompetiiie We zijn al weer binnen aan het trainen, maar vanaf 18 november begint ook weer de micro competitie. De tijschema's 2ijn klaar en worden zo snel mogelijk uitgedeeld aan de kinderen, hou wel de Schans goed in de gaten, want het kan zijn dat er zich nog wijzigingen in voor doen. Leidstersvergadering. Op 14 novembei aanstaande hebben we weer onze leidstersvergadering, zorg dat jullie er zoveel mogelijk zijn i.v.m. het invullen van het fluiten. beweging!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 17