-13- Stichting Jeugdwerk Castenrav Voor optimaal en veilig rijplezier Verkoop auto's, nieuw en gebruikt Reparatie en onderhoud alle merken Erkend Bovag dealer Levering en inbouw alarmsystemen APK Keuringen Dealer Stella Brommobie Financiering Leasing WEJEBE BL iTTERSWUCK B. V Oude Heerweg 23 5863 AC B/ittersw/jck te/. 0478-532444 fax. 0478-532641 Zondag 5 november om 11.00 uur is de bijeenkomst in de Wis voor de Jeugdzitting, dus voor iedereen die volgend jaar (11 februari) mee wil doen. Voor alle duidelijkheid willen we even de rol van Stichting Jeugdwerk binnen de Jeugdzitting uitleggen. Iedere groep of persoon die meedoet krijgt iemand van het bestuur toegewezen. Dit bestuurslid houdt een oogje in het zeil, kijkt of er vorderingen of misschien problemen zijn. Het is niet de bedoeling dat de begeleid(st)er het hele stuk verzinnen en voor jullie voorkauwen. Dit is voorgaande j«aren iets teveel gebeurd. Natuurlijk mogen jullie altijd om advies wagen, een keer met je begeleid(st)er rond de tafel zitten om wat ideeën op papier zitten. De invulling moet toch zoveel mogelijk van jullie zelf komen. En mocht het echt niet alleen lukken dan is er buiten het Jeugdwerk ook nog het zogenaamde "Groepje van 5" die kunnen helpen. Zondag zullen ook een paar leden van dit groepje en de Carnavalsvereniging in de zaal aanwezig zijn om het één en ander uit te leggen. Je hoeft echt niet bang te zijn dat je er alleen voor staat! Dus hopelijk tot zondag voor het begin van alweer de zevende Jeugdzitting. Zaterdag 11 november zwemmen. Het kost 6,50 en je kunt je opgeven tot en met donderdag de 9C bij May Stiphout. Zaterdag 18 november dropping a 10,00 per persoon. Ook hiervoor kunnen jullie je opgeven tot en met de 9". Vorige week stond in de Schans dat er op 9 december een knutselavond wordt georganiseerd. Deze avond gaat niet door omdat de Wis dan niet beschikbaar is. Misschien dat wc die avond iets anders gaan doen maar dat lezen jullie tegen die tijd in de Schans. EJEBE BUT TERB.V.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13